Bonkis

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bonkis izle; BluTV 2021 Yapımı Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları Bonkis tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. 35 yaşını aşmış kendi hayalperest uçarı dünyasında yaşayan ‘Bonkis’ adını verdiği cafe işleten ancak güç bela ayakta tutmayı başaran bir kadındır. Bonkis Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Bonkis Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Bonkis Dizi Hakkında

Bonkis Dizisi 22 Ocak 2021 yayınlanan BluTV orjinal Dizisidir. Komedi türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Tezuysal otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Deniz Tezuysal almıştır. Bonkis başrol oyuncu kadrosunu ise Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Sergen Deveci gibi isimler süslemiştir. – ‘ lük Bonkis IMDb puanına sahiptir.

Bonkis Dizi konusu

Bonkis Dizi; Deniz, 35 yaşını aşmış kendi hayalperest uçarı dünyasında yaşayan ‘Bonkis’ adını verdiği cafe işleten ancak güç bela ayakta tutmayı başaran bir kadındır. İlişkileri oldukça karışık giden Deniz, geçmiş ilişkileri arap saçı gibi birbirine karışıp hayatın da sürekli sorunlar yaşanmasına sebep olmaktadır. Cafeyi idare edebilmek için paraya ihtiyacı vardır ve bunu anne babasından istemeye karar verir. Bunu yapmak için öncesinde ayna karşısında nasıl borç isteyeceğinin provasını yapar.

Bonkis izle BluTV Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

Bonkis Dizi oyuncuları kimdir?

Deniz Tezuysal
Vildan Atasever
Sergen Deveci
Öykü Naz Altay
Nihan Aker
Cem Emüler – Kemal
Lale Mansur – Leyla
Sedat Mert – Gökhan
Mehmetcan Mincinozlu – Yorgo
Serhat Paril – Özgür
Burak Sevinç – Onur
Deniz Tezuysal – Deniz
Atakan Yilmaz – Salih

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status