Block Adası’nın Gizemi izle 2020 Netflix Film Fragmanı, Tek Parça Full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Block Adası’nın Gizemi izle; 2020 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Block Adası’nın Gizemi tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Block Adası’nın Gizemi filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Block Adası’nın Gizemi filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Block Adası’nın Gizemi film Hakkında

Block Adası’nın Gizemi filmi 28 Ağustos 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Gerilim Korku tehditkar psikolojik doğa üstü türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Matthew McManus, Kevin McManus otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Matthew McManus, Kevin McManus tarafından kaleme almıştır. Block Adası’nın Gizemi başrol oyuncu kadrosunu ise Chris Sheffield, Michaela McManus, Neville Archambault gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 39 dakika olup, 5,2 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Block Adası’nın Gizemi film konusu

Block Adası’nın Gizemi film; Bir senaryo yazarı, son senaryosunu bitirmek için bir sahil evi kiralar. Geçmişinden kadınlar ona yardım etmek için yeniden ortaya çıktıktan sonra, onları tuzağa düşüren bir fırtına çarpar. Tuhaf ve tehlikeli bir varlık ortaya çıkmaya başladığında, ölümcül fırtınaya kaçmayı seçmeli veya aralarındaki karanlık varlıktan kurtulmalılar.

Block Island kıyılarında gizlenen gizemli bir güç yerel halkın ve vahşi yaşamın davranışlarını etkiler. Kıyı ölü balıklarla doludur, gökten kuşlar düşer ve adada yaşayan balıkçı Tom Lynch, açıklanamayan baygınlık ve halüsinasyonlardan muzdariptir. Stresli bir gecenin ardından Tom aniden ortadan kaybolunca çocukları Audrey ve Harry, babalarını aramaya başlar. Audrey ve Harry yaşananları açıklamaya çalışırken, kendilerini büyük bir tehlikenin içinde bulurlar.

Block Adası’nın Gizemi film Fragmanı

Block Adası’nın Gizemi film oyuncuları kimdir?

Michaela McManus – Audry
Chris Sheffield – Harry
Neville Archambault – Tom
Jim Cummings – Dale
Jeremy Holm – Kurt
Matilda Lawler – Emily
Ryan O’Flanagan – Paul
Willie C. Carpenter
Heidi Neidermeyer – Jen

DMCA.com Protection Status