Blackpink The Movie (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Blackpink The Movie izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Blackpink The Movie filmi tek parça izle haber detayı. 4 Ağustos 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Blackpink The Movie Filmi, Belgesel ve Müzikal türünde bir yapımdır.

Blackpink The Movie Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 4 Ağustos 2021

Filmin Türü : Belgesel – Müzikal

Filmin Yönetmeni : Su Yee Jung, Oh Yoon-Dong

Filmin Oyuncuları : Kim Jisoo, Jennie Kim, Lalisa Manoban, Rosé

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi : 1 saat 40 dakika

Blackpink The Movie fragmanı full hd izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Blackpink The Movie Filmi Konusu

4 Ağustos 2021 tarihinde vizyondaki yapımlar arasındaki yerini alan film, Belgesel ve Müzikal türde bir yapımdır. Yönetmenliğini Su Yee Jung, Oh Yoon-Dong’un üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda ise Kim Jisoo, Jennie Kim, Lalisa Manoban, Rosé yer almaktadır. 1 saat 40 dakikalık süreye sahiptir.

Yapımın konusuna değinecek olursak; milyonların sevgilisi Blackpink müzik grubunun kuruluşunun beşinci yılı olması sebebiyle grup üyeleri ile yapılan özel röportajlar ve grubun verdiği konserlerden kesitler sunulmaktadır. 2016 yılında kurulan grup 4 kadın üyeden oluşmaktadır. Instagram’da 40 milyonun üzerinde takipçiye sahip olan grup Güney Kore’nin en çok sevilen grupları arasında yer almakta olup, ününü tüm dünyaya duyurmuş, dünyanın bir çok ülkesinden kendine dinleyici kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Blackpink The Movie Filmi Fragmanı İzle

DMCA.com Protection Status