Black Widow – Kara Dul 2021 Vizyonda

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Black Widow – Kara Dul izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Black Widow – Kara Dul filmi tek parça izle haber detayı. 9 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Black Widow – Kara Dul Filmi, Aksiyon – Macera – Gerilim ve Bilim Kurgu türünde bir yapım olup 2 saat 14 dakika süreye sahiptir.

Black Widow – Kara Dul Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 9 Temmuz 2021

Filmin Türü : Aksiyon – Gerilim – Macere – Bilim Kurgu

Filmin Yönetmeni : Cate Shortland

Filmin Oyuncuları : Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, Ray Winstone

IMDB Puanı : 7.3

Filmin Süresi : 2 saat 14 dakika

Black Widow – Kara Dul Film Konusu Nedir?

2021 yılının merakla beklenen filmlerinden olan Black Widow – Kara Dul filmi 9 Temmuz 2021 tarihinde ülkemizde sinema salonlarında vizyona girdi. Yönetmenliğini Cate Shortland‘in üstlendiği filmin baş rol oyuncuları ise Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, Ray Winstone’dan oluşmaktadır. Film 2 saat 14 dakikalık süreye sahiptir. Aksiyon, gerilim, macera ve bilim kurgu türlerini bünyesinde barındıran filmin konusuna değinecek olursak;

Hikayemiz Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War filmlerinin arasındaki bir zaman diliminde geçmektedir. Avengers kahramanlarından biri olan Black Widow yani Natasha Romanoff’un filmin merkezinde yer aldığı yapımda Black Widow geçmişi ile mazide kalan hesabını kapatmak üzere evine dönüş yapmaktadır. Natasha Romanoff doğumu sonrasında KGB’ye teslim edilir. KGB onu üst düzey bir ajan olarak yetiştirmektedir. Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra ise serbest bir ajan olarak görev yapmaya başlar. Natasha’nın geçmişi ile ilgili bir komplo teorisi ortaya çıkınca geçmişinin karanlık yönleri ile yüzleşmek durumunda kalacaktır. Geçmişinden gelen ailesi ile iş birliği yapacaktır. Natasha, durdurulması pek mümkün olmayan bir güç tarafından takip altına alınmıştır. Natasha şimdi geçmişte oldukça büyük hasar alan ilişkilerini düzeltmek zorundadır. Avenger üyelerinden biri olmadan evvel casus olarak görev yaptığı geçmişini de tekrar etkilerini yaşayacaktır.

Vizyon tarihi pandemi nedeniyle ertelenen yapım 2021 tarihinin merakla beklenen yapımları arasında yer almaktadır.

Black Widow – Kara Dul Film Fragmanı

Black Widow – Kara Dul Film Oyuncuları Kimdir?

Yönetmenliğini Cate Shortland’ın üstlendiği yapımın baş rollerinde ise

Scarlett Johansson,

Florence Pugh,

David Harbour,

O-T Fagbenle,

Ray Winstone yer almaktadır.

DMCA.com Protection Status