Black Mirror

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Black Mirror izle, Netflix Dizisi Black Mirror yeni sezon ne zaman ? Black Mirror yeni sezon ne zaman yayınlanacak, yayınlanmayacak mı?. Black Mirror Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Black Mirror vizyon tarihi : 2011
Dizi Türü : Dram, BilimKurgu, Gerilim
Dizi Yönetmeni : Charlie Brooker
Dizi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Fola Evans-Akingbola, Jordan Carlos, Yahya Abdul-Mateen II

Black Mirror Fragmanı

Black Mirror Fragmanı

Black Mirror Konusu

Black Mirror izle, Netflix Dizisi Black Mirror yeni sezon ne zaman ? Black Mirror yeni sezon ne zaman yayınlanacak, yayınlanmayacak mı?. Mini dizi olarak uyarlanan Netflix Dizisi 3 bölüm olarak yayınlanmıştır. Henüz şuan ki pandemi dönemi nedeniyle yeni sezon olmayacağı açıklanan dizi bölümlerinde anlatılan konulara kısaca bir göz atalım. İlk Bölüm, sosyal medyanın insanın başına ne tarz belalar açabileceği konu edilmiştir. İkinci bölüm ise; Televizyon yarışmalarının gidişatının nerelere varacağı öngörülürken üçüncü bölümde ise; İnsanların hafıza çipleri taktırabileceği bir teknoloji gelişimine gidileceği düşünülmektedir.

Netflix Dizisi Black Mirror yeni sezon ne zaman ?

Black Mirror Hakkında

En popüler Netflix yabancı dizisi olan Black Mirror yapımcısı Charlie Brooker dizi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Netflix Dizisi Black Mirror yeni sezon ne zaman ? Black Mirror yeni sezon ne zaman yayınlanacak, yayınlanmayacak mı? sorularına kesin bir şekilde cevap verdi.

Black Mirror Yeni Sezon Nezaman

Charlie Brooker, izleyicilerin şuan ki pandemi döneminin doğurduğu psikolojik etkenlerden dolayı yeni sezonun yakın zamanda olmayacağını belirtti. Brooker, bu dönem de komedi türünde ki senaryolara yoğunlaşarak kendisini ve izleyicileri güldürecek yeni projeler üzerine yoğunlaştığını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İstila Altında - Captive State 2019 Filmi izle, İstila Altında - Captive State 2019 Tek parça izle, İstila Altında - Captive State 2019 Full hd izle, İstila Altında - Captive State 2019 Türkçe Dublaj izle, İstila Altında - Captive State 2019 Türkçe Altyazılı izle
İstila Altında – Captive State 2019

İstila Altında - Captive State Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Mart 2019 Filmin Yönetmeni :

Kapat
DMCA.com Protection Status