Black Beauty

Google News Abone Ol Sinefocus.com
105
Black Beauty

Black Beauty izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Black Beauty tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Black Beauty, Anna Sewell‘in aynı adlı romanından uyarlanan ailesini kaybeden genç bir kızın hayatı konu edilmiştir. Black Beauty filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Black Beauty filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Black Beauty film Hakkında

Black Beauty filmi 27 Kasım 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram – Aile türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Ashley Avis otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ashley Avis, Anna Sewell kaleme almıştır. Black Beauty başrol oyuncu kadrosunu ise Mackenzie Foy, Iain Glen, Claire Forlani gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 50 dk. olup, 6,4′ lük IMDb puanına sahiptir.

Black Beauty izle Film Fragmanı

Black Beauty film konusu

Black Beauty, Anna Sewell‘in aynı adlı romanından uyarlanan ailesini kaybeden genç bir kızın hayatı konu edilmiştir. Kısa bir süre önce Joe Green, ailesini kaybetmiş bu durumu kabullenmek ve alışmak onun için oldukça zor bir süreçtir. Ailesinin yokluğuna kendini alıştırmaya çalışan genç kız bir yandan hayata tekrar tutunmak için bir amaç arayışındadır.

Black Beauty Film Konusu, Oyuncuları

Long Island’da yaşayan dayısının yanına gitmiştir. Dayısının burada at ve hayvan çiftliği vardır. Burada ailesinin kaybına alışmaya çalışırken bir yandan da yeni yaşamına alışmak için zorlu bir süreç atlatmaya uğraşmaktadır. Bu arada Black Beauty isimli ailesinden uzaklaştırılmış bir vahşi at ile aralarında kimsenin anlam veremediği bir bağ kurulur..

Netflix Black Beauty Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Black Beauty film oyuncuları kimdir?

Kate Winslet – Black Beauty
Mackenzie Foy – Jo Green
Faith Bodington – Jo Green (12 yaş)
Iain Glen – John Manly
Calam Lynch – George Winthorp
Claire Forlani – Mrs. Winthorp
Fern Deacon – Georgina Winthorp
Hakeem Kae-Kazim – Terry
Max Raphael – James
Matt Rippy – Henry Gordon
David Sherwood – Mr. York
Bjorn Steinbach – Mario
Patrick Lyster – Mr. Winthorp
Craig Hawks – Walker
Katja Hopkins – Jill
Greg Parvess – Jerry
Sascha Nastasi – Jennifer
Alex Jeaven – Jasmine
Nahum Hughes – Manuel

Bir cevap yazın