Bizim Semtin Çocukları

Google News Abone Ol Sinefocus.com
41
Bizim Semtin Çocukları

Kısa bir süre önce vizyona giren Bizim Semtin Çocukları filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Bizim Semtin Çocukları filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Bizim Semtin Çocukları filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Bizim Semtin Çocukları filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Bizim Semtin Çocukları filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Bizim Semtin Çocukları filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Bizim Semtin Çocukları Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bizim Semtin Çocukları filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bizim Semtin Çocukları Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ekim 2020

Filmin Türü : Yerli, Macera, Komedi

Filmin Yönetmeni : Hüsnü Hakan Gürtop

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Ümit Kantarcılar, Gizem Karaca Ekmekçi, Erdi Ünver, Suzan Aksoy, Kemal Kuruçay

Filmin Konusu : Yerli komedi türünde bir yapım olan film 2 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. Film 1 saat 35 dakika süreye sahiptir.

Filmin kahramanları Yusuf ile Samet beraber büyümüşlerdir ve çok sıkı arkadaştırlar. Bir gece kulübünde çalışmaktadırlar. Yusuf gece kulübünde vale olarak, Samet ise kapıda görev almaktadır. Yusuf yaşadığı mahallede Gizem ile Samet ise Dicle ile beraberdir. Mahallenin kabadayısı Hırsız Cevat, valelik yapmakta olan Yusuf’a kendisine emanet edilen lüks araçları çalması için baskı yapmaktadır. Yusuf bunu kabul etmeyince kahvede olay çıkar ve bu olayda Samet yaralanır. Hastanede yapılan tetkikler sırasında raporlar karışır ve Samet aslında hasta olmadığı halde sanki az bir ömrü kalmış gibi bir durum ortaya çıkar. Bunun üzerine Yusuf arkadaşının bu son günlerinde mutlu olabilmesi için adım atmaya karar verir ve Hırsız Cevat’ın arabasını kaçırır. Kaçırdığı arabanın içerisinde bir çanta dolusu para bulunmaktadır. Ve birbirinden komik olaylar ardı ardına yaşanmaya başlar.

Bir cevap yazın