Bir Zamanlar Hollywood’da

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir Zamanlar Hollywood’da Filmin Yönetmeni: Quentin Tarantino

Filmin Oyuncuları: Leonardo DiCaprio, Bradd Pitt, Margot Robbie

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 23 Ağustos 2019

Filmin Süresi : 2 saat 41 dakika

Bir Zamanlar Hollywoodda – Once Upon A Time in Hollywood Filmi konusu; Bir Zamanlar Hollywood’da izle, Hollywood’da oldukça ünlü ve herkes tarafından izlenen bir dizide oynamış olan bir aktörün film endüstrisinde kendisine bir yer edinmeye çalışmasının konu olarak ele alındığı film yönetmeni ve başrol oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça başarılı bir western dizisinde rol alan Rick Dalton, bir film aktörüdür. Rick, artık diziler yerine filmlerde boy göstermek istemektedir. Cliff Booth onun dublörlüğünü yapmaktadır ve Rick Dalton’u bu konuda desteklemekte, bu uğurda birlikte hareket etmektedirler. Ancak bu ikilinin yaşları ilerlemektedir ve bu nedenle de Hollywood’da sektörde ilerlemeleri ve kendilerine bir yer edinebilmeleri her geçen gün zorlaşmaktadır. Sharon Tate, Hollywood’da son dönemde yıldızı parlayan bir isimdir ve aynı zamanda da Rick’in komşusudur. Son dönemde yıldızı parlayan Sharon Tate ve arkadaşları Charles Manson tarikatı tarafından katledilirler.

Hollywood’da bir western dizisinde oynamakta olan Rick Dalton, film sektöründe kariyerine devam etmek istemektedir ve bu konuda en büyük destekçisi de tehlikeli sahnelerde dublörlüğünü yapmakta olan Cliff Booth’dur. Ancak ikilinin yaşları ilerledikçe kariyerlerini film sektöründe ilerletmeleri zorlaşmaktadır. Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filmi olan yapımda Bradd Pitt ve Leonardo DiCaprio gibi ünlü isimler yer almaktadır. Ağustos 2019 da sinema salonlarında gösterime giren yapım komedi ve dram türünde bir film olarak betimlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kral Şakir “Korsanlar Diyarı” Filmi 2019 fragmanı oyuncuları, yönetmeni, konusu Kral Şakir “Korsanlar Diyarı” nerede çekiliyor hakkında bilgiler için tıkla!
Kral Şakir “Korsanlar Diyarı” 2

2019 yılında vizyona giren film, senenin en çok beğenilen yerli yapımlarından birisi olmuştur. Filme ait fragmanı sitemizden izleyebilir, filmin konusunu,

Kapat
DMCA.com Protection Status