Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle Full Fragmanı 28 Ocak 2021 Tek Parça

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Züleyha, Hünkar’ ın geleneklerine bağlı kalıp devam ettirerek toplu nikah hazırlıklarını eksiksiz olarak tamamlamıştır. Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm full izle 28 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Bir Zamanlar Çukurova Geçen Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüme geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Züleyha, Hünkar’ ın geleneklerine bağlı kalıp devam ettirerek toplu nikah hazırlıklarını eksiksiz olarak tamamlamıştır. Konakdan iki gelin çıkacaktır; Fadik ve Gülten! Geçmişte yaşanan büyük acıların ardından bu düğün şehre neşe getirecektir. Fikret, düğün boyunca Demir’ den gözünü ayırmamaktadır. Hatta düğün telaşını fırsata çevirip planının yeni aşamasına geçme olanağı da bulmuştur.

Demir’ in annesi tüm hisseleri devretmesinden sonra artık Züleyha, hem toprakların gem de şirketin yönetimin de çok yoğun bir iş temposunun içinde kendisini bulur. Ancak bu topraklar da yüzyıllardır erkeklerin egemenliğin de dönen iş dünyası arasında bir kadın olarak yer edinmek onun için o kadar da kolay olmayacak gibi görünse de o bu konu da son derece kararlıdır.

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Bir Zamanlar Çukurova 28 Ocak 2021

Bir Zamanlar Çukurova dizi konusu

Anne ve babası olmadan büyümüş Yılmaz ve başında bela gibi yaşayan abisine kumar parası yetiştirmeye uğraşan Züleyha’ nın aşk öyküsü… Zorlu hayatları birbirlerine olan aşkları ile renklenen çiftin hayatları bir gecede karanlık bir kabusa dönüşür. Kabus onları önce İstanbul’dan sonra da Yaman Çiftliği’ne fırlatır. Kocasının bıraktığı toprakları şahin gibi koruyan ve hayatını bambaşka bir şekilde atacak olan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan Hünkar’ın hayatını atacak karşılaşmanın sahibi, çiftliğin kahyası Gaffur olacak. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde çalışmaya başlar. Ancak Züleyha’nın Çiftlik sakinleriyle tanışırken söylediği bir yalan, hepsinin hayatını tamamen değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova dizi oyuncuları kimdir?

Hünkar Yaman – Vahide Perçin
Demir Yaman – Murat Ünalmış
Yılmaz Akkaya – Uğur Güneş
Züleyha – Hilal Altınbilek
Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık
Gaffur – Bülent Polat
Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova
Haminne – Serpil Tamur
Saniye – Selin Yeninci
Çetin – Aras Şenol
Fikret Fekeli – Furkan Palalı
Sevda Çağlayan – Nazan Kesal

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ne zaman, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm kıyafetleri, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ilk sahne, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ön izleme, Bir Zamanlar Çukurova dizisi Yeni Son Bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova 28 Ocak 2021, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm canlı izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm kesintisiz izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm 720p izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status