Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm 14 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Aşkları ile ses getiren, kavgaları ölümüne, umutların inadına yaşandığı yer Çukurova’ da her ne olursa olsun bitirilemeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir son yaşadı.

Bir Zamanlar Çukurova Geçen Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüme geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Aşkları ile ses getiren, kavgaları ölümüne, umutların inadına yaşandığı yer Çukurova’ da her ne olursa olsun bitirilemeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir son yaşadı. Beklenmedik bir anda yaşanan trafik kazası sonucu Yılmaz, uçurumdan yuvarlanır. Tam da Çukurova’ da herşey yoluna girmiş, sular durulmuş, barış rüzgarları eserken. Çocuğunun hastaneye kaldırıldığını duyan Yılmaz, o acele ile arabanın kontrolünü kaybedip uçuruma yuvarlanır. Can düşmanı Demir, hayatını bile hiçe sayarak Yılmaz’ ı düştüğü uçurumdan çıkartmayı başarıp hastaneye yetiştirdi.

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizi konusu

Anne ve babası olmadan büyümüş Yılmaz ve başında bela gibi yaşayan abisine kumar parası yetiştirmeye uğraşan Züleyha’ nın aşk öyküsü… Zorlu hayatları birbirlerine olan aşkları ile renklenen çiftin hayatları bir gecede karanlık bir kabusa dönüşür. Kabus onları önce İstanbul’dan sonra da Yaman Çiftliği’ne fırlatır.

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Kocasının bıraktığı toprakları şahin gibi koruyan ve hayatını bambaşka bir şekilde atacak olan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan Hünkar’ın hayatını atacak karşılaşmanın sahibi, çiftliğin kahyası Gaffur olacak. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde çalışmaya başlar. Ancak Züleyha’nın Çiftlik sakinleriyle tanışırken söylediği bir yalan, hepsinin hayatını tamamen değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova dizi oyuncuları kimdir?

Hünkar Yaman – Vahide Perçin
Demir Yaman – Murat Ünalmış
Yılmaz Akkaya – Uğur Güneş
Züleyha – Hilal Altınbilek
Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık
Gaffur – Bülent Polat
Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova
Haminne – Serpil Tamur
Saniye – Selin Yeninci
Çetin – Aras Şenol
Fikret Fekeli – Furkan Palalı
Sevda Çağlayan – Nazan Kesal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status