Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
36
Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm izle; ATV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm 10 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları. Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm full izle 10 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Bir Zamanlar Çukurova Geçen Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm izle geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

ZÜLEYHA VE DEMİR’İN ARASINDA ŞİMDİ SADECE ÜMİT DEĞİL BEBEK DE VAR!

Ümit, Züleyha’nın da kendinin de hayatını tehlikeye atarak, bebek haberini vermiştir! Züleyha, Demir’e güvenerek bir kez daha kırılmıştır ama Ümit’e karşı bunu belli etmeyecektir! Hatta hanımağalığının gücü, kırılan kalbinin önüne geçecek, bebeği konakta büyüteceklerini, Demir’i kızdırmazsa arada sırada görebileceğini bile söyleyecektir!

Ümit’in hamilelik haberi Sevda için sevinç kaynağı olacaktır ama kızını korumak için yapmak zorunda kaldıkları ile Demir’in hayatındaki yeri değişecektir!

BETÜL İLE ŞEHRE ÖNCE PARİS HAVASI SONRASI YENİ BİR SAVAŞ KOKUSU GELİR

‘Bilgi güçtür’ diyerek annesini hem mutlu eden hem şaşkına çeviren Betül, yıllar önce ayrıldığı şehre adeta Paris’in tüm hareketliliğini getirecektir. Cemiyet hayatında yerini hızla alan Betül, başhekim Ümit ile tanışmakta da gecikmez! Demir ile uzun ve zorlu bir yolculuktan sonra, savaşların aynı tarafında yer almaya başlayan Şermin de kızıyla birlikte kendi cephesini açmak üzeredir! Ana-kız birlikte yepyeni bir savaşın eşiğindedirler!

FEKELİ VE LÜTFİYE TARAFSIZ KALABİLECEK Mİ?

Müjgan’ın kaybının ardından, dünya olaylarından adeta elini ayağını çeken Fekeli ve Lütfiye, Fikret ile birlikte Kerem Ali’nin geleceğini planlamaktan başka bir konuyla ilgilenmez haldedir. Ancak Fekeli, şehir kulübünde, Hünkar Yaman Vakfı’nın daveti olunca Lütfiye hazırlanıp davete icabet eder. Sevda daha önce olduğu gibi yine, başı sıkıştığında Fekeli’den yardım isteyecektir. Yardım isteyeni geri çevirmeyen Fekeli, konağında bir misafir ağırlamak zorunda kalacaktır ama daha çok yeni Fikret ve Demir arasında yaşananlara benzeyen bir saldırı yine gerçekleşince, misafirini evinde daha fazla tutamaz! Çukurova bir kez daha, duvar ilanları ile bir sırrın açıklanmasına ev sahipliği yapmaktadır!

Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm izle Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizi konusu

Yerli dizi full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Anne ve babası olmadan büyümüş Yılmaz ve başında bela gibi yaşayan abisine kumar parası yetiştirmeye uğraşan Züleyha’ nın aşk öyküsü… Zorlu hayatları birbirlerine olan aşkları ile renklenen çiftin hayatları bir gecede karanlık bir kabusa dönüşür. Kabus onları önce İstanbul’dan sonra da Yaman Çiftliği’ne fırlatır. Kocasının bıraktığı toprakları şahin gibi koruyan ve hayatını bambaşka bir şekilde atacak olan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan Hünkar’ın hayatını atacak karşılaşmanın sahibi, çiftliğin kahyası Gaffur olacak. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde çalışmaya başlar. Ancak Züleyha’nın Çiftlik sakinleriyle tanışırken söylediği bir yalan, hepsinin hayatını tamamen değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova dizi oyuncuları kimdir?

Hünkar Yaman – Vahide Perçin
Demir Yaman – Murat Ünalmış
Yılmaz Akkaya – Uğur Güneş
Züleyha – Hilal Altınbilek
Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık
Gaffur – Bülent Polat
Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova
Haminne – Serpil Tamur
Saniye – Selin Yeninci
Çetin – Aras Şenol
Fikret Fekeli – Furkan Palalı
Sevda Çağlayan – Nazan Kesal

Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm full izle, Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm tek parça izle, Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm kıyafetleri, Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları, Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölüm fragmanı