Bir Psikopatın Günlüğü

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bir Psikopatın Günlüğü filmi izlemeyi düşünen ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan film gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Bir Psikopatın Günlüğü Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bir Psikopatın Günlüğü filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bir Psikopatın Günlüğü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 9 Ekim 2020

Filmin Türü : Yerli – Gerilim – Korku

Filmin Yönetmeni : Samet Başormancı

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Burak Ergün, Elif Çiçek, İsmail Erzurum, Kerem Kurt

Filmin Konusu : Yerli film ve gerilim – korku türünde bir yapım olan film 1 saat 26 dakikaya sahiptir. 9 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Filmin kahramanı Burak geçmişinde çok büyük bir trajedi yaşamıştır. Mutlu bir birlikteliği günün birinde hiç beklenmeyen bir olay ile kaybolup gitmiştir. Burak evlidir ve eşi hamiledir. Günün birinde eşi kaçırılır ve öldürülür. Burak yıllar boyunca eşinin ve doğmamış çocuğunun intikamını almak için beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status