Bir Numaralı Şüpheli Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bir Numaralı Şüpheli izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Target Number One tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Daniel, istemeye istemeye iradesi dışında kendisinin baş edemeyeceği tehlikeli insanlar ile uyuşturucu ticaretinin pazarlığı için zorlanmıştır. Bir Numaralı Şüpheli filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Bir Numaralı Şüpheli filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Bir Numaralı Şüpheli film Hakkında

Bir Numaralı Şüpheli filmi 10 Temmuz 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Biyografi Polisiye Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Roby otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Daniel Roby almıştır. Bir Numaralı Şüpheli başrol oyuncu kadrosunu ise Josh Hartnett, Antoine-Olivier Pilon, J.C. MacKenzie gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 saat 5 dakika olup, 6,1 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Bir Numaralı Şüpheli izle 2020 Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Bir Numaralı Şüpheli film konusu

Bir Numaralı Şüpheli film; Daniel, eski bir uyuşturucu bağımlısı genç bir adamdır. Daniel, istemeye istemeye iradesi dışında kendisinin baş edemeyeceği tehlikeli insanlar ile uyuşturucu ticaretinin pazarlığı için zorlanmıştır. Anlaşma sona ermiş ancak bütün olay Daniel’ in başına patlamıştır. 1000 yıl hapis cezasına çarptırılıp hapishaneye gönderilir. Hapishane de türlü zorluklar işkence, istismar gibi durumlara maruz kalmıştır. Victor Malarek, isimli idealist bir gazeteci Daniel’ in başına gelen bu olayı araştırmayı ve ona komplo kuran polisleri açığa çıkartarak özgürlüğüne kavuşması için elinden geleni yapacaktır.

Bir Numaralı Şüpheli film oyuncuları kimdir?

Antoine Olivier Pilon – Daniel Léger
Jim Gaffigan – Picker
Josh Hartnett – Victor Malarek
Stephen McHattie – Frank Cooper
Cory Lipman – Al Cooper
Don McKellar – Norm
J. C. MacKenzie – Arthur
Amanda Crew – Anna Malarek

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status