Bir Nefes Daha Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bir Nefes Daha Filmi 2021 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Bir Nefes Daha Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 24 Eylül 2021 olarak açıklanan Dram, Romantik türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,2 2021 filmleri izle arasında yer alan sinema filmidir. Bir Nefes Daha film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 37 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Danimarka, İsveç’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Nisan Dağ yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Oktay Çubuk, Hayal Köseoğlu, Eren Çiğdem gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Bir Nefes Daha filmi; Yönetmenliğini Nisan Dağ’ ın yaptığı Dram, Romantik türünde ki Bir Nefes Daha filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Fehmi, tüm hayali bir Rap şarkıcısı olup başarılı bir sanatçı olmaktır. Ancak bu hayallerinin önünde genç adamı engelleyen bir bağımlılığı vardır. İstanbul’un bir çok kötü alışkanlıklarının bulunduğu Karaçınar mahallesin de yaşayan genç bir uyuşturucu bağımlısıdır. Bonzai bağımlılığı, onun hayatını ve hayallerine ulaşması önünde ki en büyük engeldir. Hayallerine kavuşabilmek için bu bağımlılığından kurtulmak zorunda olduğunu farkındadır ve bunun için savaş vermektedir. Bu sıra da kendisinden çok farklı bir yaşama sahip olan eski DJ olan Devrin’le tanışır. Kısa sürede ona aşık olan genç adam birbirlerine destek olacakları yeni bir hayata başlarlar.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Nisan Dağ oyuncu kadrosu; Oktay Çubuk, Hayal Köseoğlu, Eren Çiğdem gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2021 Dram Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

When I’m Done Dying Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Bir Nefes Daha, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status