Bill & Ted Face The Music Filmi Netflix Fragmanı Konusu Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bill & Ted Face The Music izle, 2020 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Bill & Ted Face The Music filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

Bill & Ted Face The Music film Hakkında

Bill & Ted Face The Music filmi 27 Ağustos 2020 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Bill & Ted Face The Music isimli Bill & Ted Face The Music filmi Komedi, Macera, Bilimkurgu, Müzik türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Bill & Ted Face The Music film yönetmeni koltuğunda Dean Parisot otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Chris Matheson, Ed Solomon tarafından kaleme almıştır. Bill & Ted Face The Music film oyuncuları ise gibi Keanu Reeves, Alex Winter, Kristen Schaal isimler süslemiştir. Bill & Ted Face The Music IMDb puanı 6,0 olarak güncellenmiştir.

Bill & Ted Face The Music film konusu

Bill & Ted Face The Music film; Bill & Ted’s Excellent Adventure ve Bill & Ted’s Bogus Journey filmlerinin uzun yıllar sonrasında tekrar izleyiciyle buluşacak olan ikiliyi bu kez yetişkin bireyler olarak izleyeceğiz. Rock müziğe duydukları tutku ekseninde birlikte birçok deneyimi paylaşan yakın dostlar halen daha arkadaşlıklarını sürdürmektedir. Bill ve Ted bu kez gezegeni kurtarmak için bir şarkı yaratacakları ve sonrasında geleceğe gidip işe yarayıp yaramadığını kontrol edecekleri yeni bir maceraya adım atıyorlar.

Bill & Ted Face The Music film Fragmanı

Bill & Ted Face The Music film Oyuncuları

Keanu Reeves
Alex Winter
Kristen Schaal
Samara Weaving
Brigette Lundy-Paine
Anthony Carrigan
Erinn Hayes
Jayma Mays
Holland Taylor
Kid Cudi
William Sadler
Jillian Bell

Bill & Ted Face The Music izle, Bill & Ted Face The Music full izle, Bill & Ted Face The Music tek parça izle, Bill & Ted Face The Music film izle, Bill & Ted Face The Music Türkçe Dublaj izle, Bill & Ted Face The Music 720p izle, Bill & Ted Face The Music 1080p izle, Bill & Ted Face The Music film eleştirisi yorumları, Bill & Ted Face The Music film konusu, Bill & Ted Face The Music film oyuncuları, Bill & Ted Face The Music film yönetmeni, Bill & Ted Face The Music fragmanı, Bill & Ted Face The Music imdb puanı,

DMCA.com Protection Status