Bergman Adası

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bergman Adası izle, filmi konusu, oyuncuları, fragmanı full hd izle ve film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, ekşi, IMDB ayrıntıları.

Bergman Adası Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Bergman Adası filmi vizyon tarihi 11 Şubat 2022 olarak açıklanan Korku türünde İmdb Puanı: 6,8 Netflix Film izle arasında yer alan filmdir. Filmin tanıtım fragmanı ile izleyicilerle filmin en güzel sahneleri paylaşıldı. Film yönetmeni Mia Hansen-Løve yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. filmi oyuncuları ise Tim Roth, Mia Wasikowska, Vicky Krieps, Anders Danielsen Lie gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Bergman Adası filmi; Yönetmenliğini Mia Hansen-Løve’ ın yaptığı Korku türünde ki Bergman Adası filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Bergman Island, yeni filmleri için senaryo hazırlamak için kimsenin yaşamadığı tropikal bir adayı tercih ederler. Ingmar Bergman’a ilham verici olması için seçtikleri bu ada da sessizliği ve gizemi ilham vericidir. Başlangıçta herşey yolun da gider. Yaz boyunca bu adada tek başlarına kalarak harika bir senaryo çıkartmayı planlamışlardır. Ancak olaylar bekledikleri gibi gitmez. Zaman geçtikçe ada yaşamı ikiliyi gerçek hayattan uzaklaştırmaktadır. Geçen süreçte artık gerçek ve hayali birbirine karıştırmaya başlamışlardır.

Bu tropikal ada da tek başlarına harika bir çalışma ortamı hayalleri git gide çifti bir çıkmaz içine sürüklemeye başlamıştır. Yaz sonuna kadar normal yaşamlarını sürdürüp senaryolarını tamamlamayı başarabilecekler mi?

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Mia Hansen-Løve oyuncu kadrosu; Tim Roth, Mia Wasikowska, Vicky Krieps, Anders Danielsen Lie başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Filmler arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status