Bergen Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bergen Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Bergen Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 4 Mart 2022 olarak açıklanan Dram, Biyografi türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: Film önerileri arasında yer alan sinema filmidir. Bergen film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 57 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Mehmet Binay, M. Caner Alper yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Farah Zeynep Türkiyeullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Bergen filmi; Yönetmenliğini Mehmet Binay, M. Caner Alper’ ın yaptığı Dram, Biyografi türünde ki Bergen filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Arabeskin unutulmaz seslerinden biri olan sanatçı Bergen’ in hayatı konu ediliyor. Esas adı Belgin olan ünlü sanatçının dramatik hayat hikayesi sinema severler ile buluşturuluyor. Ankara’da başlayan ve Adana’ ya kadar uzanan yaşam öyküsü ekranlarda olacak. Mersin’ de 1959 yılında dünyaya gelen yedi çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. Anne ve babasının boşanması ile hayatları alt üst olmuştur. Konservatuar başarısı ilk aşkı olan Abdullah ile yaşadığı sorunlardan sonra tamamlanamamıştır. Bu sıralar da Ankara’ nın en ünlü mekanı olan Feyman Kulüp‘ te sahne almaya başlayarak yıldızı parlar. Hayatı git gide yoluna girmeye başlamışken hayatını karartacak olan Halis Serbest‘le tanışıp evlenene kadar. Yapmış olduğu evlilik hayatını karartmıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Mehmet Binay, M. Caner Alper oyuncu kadrosu; Farah Zeynep Türkiyeullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram, Biyografi Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Bergen kimdir kaç yaşında öldü?, mezarı neden kafeste?, kezzap atan kim?, ne zaman vefat etti?, Bergen, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status