Benim Ölümüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Benim Ölümüm izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, Benim Ölümüm full hd izle, filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi

Benim Ölümüm film Hakkında

Benim Ölümüm filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Death of Me isimli Benim Ölümüm filmi Gerilim, Korku türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Benim Ölümüm film yönetmeni koltuğunda Darren Lynn Bousman otururken, yapımcılığını ve senaryosunu James Morley III, David Tish tarafından kaleme almıştır. Benim Ölümüm film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. Benim Ölümüm IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Benim Ölümüm film konusu nedir?

Benim Ölümüm film; Benim Ölümüm, gittikleri tatilde kendilerini korkunç durumların içinde bulan bir çiftin hikayesini konu ediyor. Taylan’da bir adada egzotik bir tatil yapan Neil ve Christine, akşamdan kalma bir şekilde uyandıklarında, önceki gece neler yaşandığına dair bir fikirleri yoktur. Kendilerini tuhaf bir durum içinde bulan çift, buldukları videoda bir ayine katıldıklarını ve açıklanamayacak bir şekilde Neil’in Christine’i öldürdüğünü izler. Gördüklerinden sonra dehşete düşen çift, adadan uzaklaşmak için harekete geçer. Ancak feribotun kalkmasına 24 saat vardır ve çift bu sırada önceki akşam yaşananları yeniden inşa etmeye çalışır.

Benim Ölümüm film Fragmanı

Benim Ölümüm film Oyuncuları kimdir?

Benim Ölümüm Film yönetmeni Darren Lynn Bousman üstlendiği Benim Ölümüm oyuncu kadrosunda; Maggie Q, Luke Hemsworth, Alex Essoe gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Maggie Q. Rolü : Christine Oliver.
Luke Hemsworth. Rolü : Neil Oliver.
Alex Essoe. Rolü : Samantha.
Kat Ingkarat. Rolü : Madee.

Benim Ölümüm izle, Benim Ölümüm Netflix izle, Benim Ölümüm full izle, Benim Ölümüm tek parça izle, Benim Ölümüm film izle, Benim Ölümüm Türkçe Dublaj izle, Benim Ölümüm 720p izle, Benim Ölümüm 1080p izle, Benim Ölümüm film eleştirisi yorumları, Benim Ölümüm film konusu, Benim Ölümüm film oyuncuları, Benim Ölümüm film yönetmeni, Benim Ölümüm fragmanı, Benim Ölümüm imdb puanı,

DMCA.com Protection Status