Benim Adım Melek 53. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
231
Benim Adım Melek 53. Bölüm

Benim Adım Melek 53. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Benim Adım Melek 53. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Benim Adım Melek 53. Bölüm full izle 17 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 53. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Cumali, oğlu Halil ‘i kara kara düşündüren gerçeği sonunda öğrenir. Cumali’nin öğrendikleri Halil gibi onu da çıkmaza sokar. Seyitali, Cumali’nin peşini bırakmaz. Halil ve Alpay arasındaki gerginliği ve Cumali’nin bu dertli hallerini anlamaya çalışır. Cumali, kendisini ve Şirhanları kurtarabilecek bir çözüm bulabilecek mi? Bir yandan Melek, bir yandan Seyitali, Halil’den açıklama beklemektedir. Halil sessizliğini bozacak mı?

Mithat, Seyran’ın onun hakkındaki fikirlerini öğrenmenin peşindedir. İkra ve Kerem abisini bulmak için Halfeti yollarındadır. Mehmet’in evinde bir ipucu ararlar. İkra’yı abisine kavuşturabilecek bir iz bulabilecekler mi?

Zümrüt konağın hanımının kim olduğunu herkese hatırlatmaya kararlıdır. Defne ve Vildan ile girdiği güç savaşını kazanabilecek midir?

Benim Adım Melek 53. Bölüm izle Fragmanı

Benim Adım Melek dizi konusu

Benim adım Melek, anneliğin tüm zorluklara rağmen pes etmemeye, sağlam bir şekilde hayata geçmesine vurgu yapan; Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeniden kurması ile ilgili. Dizide Nehir Erdoğan’ın melek karakterinin hayatına dikkat çekiliyor, bir annenin hayatta kalma mücadelesi ve üç hayat.

Melek’in hayattaki en kıymetlisi: çocukları … Melek üç çocuğuyla babasının evine dönerken, bir yandan yüksek olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) özerkliği ve isyankarlığıyla mücadele edecek, bir yandan da olanlarla ilgilenecek. futbol sevgisi ve mücadeleci tavırlarıyla oğlu Kerem’den (Ulvi Kahyaoğlu) geliyor. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise annesinin adeta sevinç kaynağı her durumda mutlu olan ve mutlu etmek için bir şeyler bulan karakteri ile annesinin sevinç kaynağıdır.

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan
Halil – Kutsi
Nefise – Şerif Sezer
Alpay – Kaan Çakır
Ömer – Mustafa Mert Koç
Defne – Rabia Soyturk
Kerem – Ulvi Kahyaoğlu
Funda – Ece Özdikici

Benim Adım Melek 53. Bölüm reklamsız izle, Benim Adım Melek 53. Bölüm canlı izle, Benim Adım Melek 53. Bölüm dizi izle, Benim Adım Melek 53. Bölüm direk izle, Benim Adım Melek 53. Bölüm kesintisiz izle, Benim Adım Melek 53. Bölüm 720p izle

Benzer Yazılar