Benim Adım Melek 52. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Benim Adım Melek 52. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Benim Adım Melek 52. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Karadağlar konağında Melek, oğlu Seyitali’nin doğum günü için herkesi davet eder. Benim Adım Melek 52. Bölüm full izle 10 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 52. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Karadağlar konağında Melek, oğlu Seyitali’nin doğum günü için herkesi davet eder. Tüm aile toplanır. Seyitali’nin doğum günü organizasyonu Halil ve Alpay arasındaki gerilimi gittikçe tırmandırır. Bu gerginlik Kerem’e de sıçrar. Kenan, Alpay’ın çevirdiği dolapları anlamaya başlar. Alpay’a engel olmaya çalışacaktır. Kendince çözüm yolları arar.

Zümrüt konakta Ömer ve Defne’ye rahat vermez. Ama Vildan artık Zümrüt’e dişini göstermeye başlar. Zümrüt bu durumdan rahatsızdır. Kayınvalideler karşı karşıya gelir. Defne artık taraf seçmek zorundadır. Melek de artık Halil’in ondan bir şeyler gizlediğini sezer. Cumali oğlunu kara kara düşündüren ve onu evlenmekten alıkoyan sebebin peşini bırakmaz. Cumali, oğlunun ve kendisinin başındaki derdi öğrenebilecek mi? Konak ve han Alpay’ın mı olacak?

Benim Adım Melek 52. Bölüm izle Fragmanı

Benim Adım Melek dizi konusu

Benim adım Melek, anneliğin tüm zorluklara rağmen pes etmemeye, sağlam bir şekilde hayata geçmesine vurgu yapan; Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeniden kurması ile ilgili. Dizide Nehir Erdoğan’ın melek karakterinin hayatına dikkat çekiliyor, bir annenin hayatta kalma mücadelesi ve üç hayat.

Melek’in hayattaki en kıymetlisi: çocukları … Melek üç çocuğuyla babasının evine dönerken, bir yandan yüksek olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) özerkliği ve isyankarlığıyla mücadele edecek, bir yandan da olanlarla ilgilenecek. futbol sevgisi ve mücadeleci tavırlarıyla oğlu Kerem’den (Ulvi Kahyaoğlu) geliyor. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise annesinin adeta sevinç kaynağı her durumda mutlu olan ve mutlu etmek için bir şeyler bulan karakteri ile annesinin sevinç kaynağıdır.

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan
Halil – Kutsi
Nefise – Şerif Sezer
Alpay – Kaan Çakır
Ömer – Mustafa Mert Koç
Defne – Rabia Soyturk
Kerem – Ulvi Kahyaoğlu
Funda – Ece Özdikici

Benim Adım Melek 52. Bölüm reklamsız izle, Benim Adım Melek 52. Bölüm canlı izle, Benim Adım Melek 52. Bölüm dizi izle, Benim Adım Melek 52. Bölüm kesintisiz izle

DMCA.com Protection Status