Benim Adım Melek 50. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Google News Abone Ol Sinefocus.com
34
Benim Adım Melek 50. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Benim Adım Melek 50. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Benim Adım Melek 50. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Halil’ in Alpay’ ın ailesiyle ilgili durumdan dolayı bedel ödemesini istemesi üzerine sinirler gerilmiştir. Benim Adım Melek 50. Bölüm full izle 27 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 50. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Halil’ in Alpay’ ın ailesiyle ilgili durumdan dolayı bedel ödemesini istemesi üzerine sinirler gerilmiştir. Ömer’ in yavaş yavaş birşeyler hatırlıyor olması Defne’ yi son derece mutlu ederken kurtardığı kişinin dedesine benzeyişi hakkında ki detayları kendisine açıklar. Defne’ nin Ömerlerin yanında öğrenmesi ile Zümrüt harekete geçmiş Ömer’ in hayatıyla ilgili başka gelecek hayalleri vardır.

Kadriye’nin yeni dükkan hazırlıkları heyecanla sürdürürken bu durumdan Mahmut hiç mutlu değildir. Ömer henüz hafızasında geçmişe dair hiçbirşey olmamasına rağmen Defne’ ye karşı duygularını farkına varmaya başlamıştır. Ömer ve Gülşad’ ın yaptığı plana Zümrüt’ ün de dahil olması ile herşey birbirine girmiştir.

Benim Adım Melek 50. Bölüm izle Fragmanı

Benim Adım Melek dizi konusu

Benim adım Melek, anneliğin tüm zorluklara rağmen pes etmemeye, sağlam bir şekilde hayata geçmesine vurgu yapan; Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeniden kurması ile ilgili. Dizide Nehir Erdoğan’ın melek karakterinin hayatına dikkat çekiliyor, bir annenin hayatta kalma mücadelesi ve üç hayat.

Melek’in hayattaki en kıymetlisi: çocukları … Melek üç çocuğuyla babasının evine dönerken, bir yandan yüksek olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) özerkliği ve isyankarlığıyla mücadele edecek, bir yandan da olanlarla ilgilenecek. futbol sevgisi ve mücadeleci tavırlarıyla oğlu Kerem’den (Ulvi Kahyaoğlu) geliyor. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise annesinin adeta sevinç kaynağı her durumda mutlu olan ve mutlu etmek için bir şeyler bulan karakteri ile annesinin sevinç kaynağıdır.

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan
Halil – Kutsi
Nefise – Şerif Sezer
Alpay – Kaan Çakır
Ömer – Mustafa Mert Koç
Defne – Rabia Soyturk
Kerem – Ulvi Kahyaoğlu
Funda – Ece Özdikici

Benim Adım Melek 50. Bölüm izle, Benim Adım Melek 50. Bölüm full izle, Benim Adım Melek 50. Bölüm tek parça izle

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın