Benim Adım Melek 49. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Benim Adım Melek 49. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Benim Adım Melek 49. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Alpay, Funda’ ya ulaşamadığı süre boyunca Kenan’ ın gitmesine engel olamamalarından dolayı gerginliği artmaktadır. Benim Adım Melek 49. Bölüm 20 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Benim Adım Melek 49. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Benim Adım Melek 49. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Benim Adım Melek 49. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Benim Adım Melek 49. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 49. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Alpay, Funda’ ya ulaşamadığı süre boyunca Kenan’ ın gitmesine engel olamamalarından dolayı gerginliği artmaktadır. Ancak Funda, mektubu zamanında Kenan’ a ulaştırmayı başarmıştır. Ömer, Defne ve Gülşad Halfeti ‘ye gitmişlerdir. Onları burada beklenmedik birşey bekliyordur. Alpay, herkesin kendisini hastaneye yattığını zannetmesi için birsüre ortadan kaybolma kararı alır. Melek, uygun donörü beklerken hastaneye yatmıştır. Tüm dostları onu bu süreçte yanlız bırakmamış, Cumali ve Seyitali morallerini yükseltebilmek için Melek ve Halil’ e sürpriz hazırlamışlardır.

Benim Adım Melek dizi konusu

Benim adım Melek, anneliğin tüm zorluklara rağmen pes etmemeye, sağlam bir şekilde hayata geçmesine vurgu yapan; Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeniden kurması ile ilgili. Dizide Nehir Erdoğan’ın melek karakterinin hayatına dikkat çekiliyor, bir annenin hayatta kalma mücadelesi ve üç hayat. Melek’in hayattaki en kıymetlisi: çocukları …

Melek üç çocuğuyla babasının evine dönerken, bir yandan yüksek olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) özerkliği ve isyankarlığıyla mücadele edecek, bir yandan da olanlarla ilgilenecek. futbol sevgisi ve mücadeleci tavırlarıyla oğlu Kerem’den (Ulvi Kahyaoğlu) geliyor. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise annesinin adeta sevinç kaynağı her durumda mutlu olan ve mutlu etmek için bir şeyler bulan karakteri ile annesinin sevinç kaynağıdır.

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan
Halil – Kutsi
Nefise – Şerif Sezer
Alpay – Kaan Çakır
Ömer – Mustafa Mert Koç
Defne – Rabia Soyturk
Kerem – Ulvi Kahyaoğlu
Funda – Ece Özdikici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status