Benim Adım Melek 48. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Benim Adım Melek 48. Bölüm izle; Benim Adım Melek 48. Bölüm tek parça yeni son bölüm dizisi fragmanı 720p ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Benim Adım Melek 48. Bölüm 13 Ocak 2021 yeni fragmanı izle son bölümün ardından ekranlara geldi. Vefat edenin kim olduğu bilinmemekte ve merak edilirken Nefise’ nin kaybından dolayı acısı içinde koca bir kor olmuştur.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 48. Bölüme geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Vefat edenin kim olduğu bilinmemekte ve merak edilirken Nefise’ nin kaybından dolayı acısı içinde koca bir kor olmuştur. Seyit Ali, emanetlerine gerektiği özeni gösterip sahip çıkamayan Cumali’ ye ateş püskürmektedir. Nefise’ nin tek başına olmadığını ve Meleğin yanın da olduğu öğrenmeleri ikiliyi rahatlatmıştır. Kerem’ in durumunu çözemeye odaklanmışlardır.

Şirhanlar, Gülşad’ ın dönmesine sevinirken, Şirhanlar ise bu duruma çok sinirlenmişlerdir. Bağ evinde düzenlenen yemekte Mirza’ nın olmayışı dikkatleri çekerken Defne’nin Gülşad’tan dolayı gerginliği hiç beklemediği bir konuşma içinde bulması ile kendini ortalık durulur.

Benim Adım Melek dizi konusu

Benim adım Melek, anneliğin tüm zorluklara rağmen pes etmemeye, sağlam bir şekilde hayata geçmesine vurgu yapan; Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeniden kurması ile ilgili. Dizide Nehir Erdoğan’ın melek karakterinin hayatına dikkat çekiliyor, bir annenin hayatta kalma mücadelesi ve üç hayat.

Melek’in hayattaki en kıymetlisi: çocukları … Melek üç çocuğuyla babasının evine dönerken, bir yandan yüksek olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) özerkliği ve isyankarlığıyla mücadele edecek, bir yandan da olanlarla ilgilenecek. futbol sevgisi ve mücadeleci tavırlarıyla oğlu Kerem’den (Ulvi Kahyaoğlu) geliyor. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise annesinin adeta sevinç kaynağı her durumda mutlu olan ve mutlu etmek için bir şeyler bulan karakteri ile annesinin sevinç kaynağıdır.

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan
Halil – Kutsi
Nefise – Şerif Sezer
Alpay – Kaan Çakır
Ömer – Mustafa Mert Koç
Defne – Rabia Soyturk
Kerem – Ulvi Kahyaoğlu
Funda – Ece Özdikici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status