Benim Adım Melek 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Benim Adım Melek 41. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Benim Adım Melek 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Benim Adım Melek 41. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Benim Adım Melek 41. Bölüm yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Benim Adım Melek 41. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, son bölüm de olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Benim Adım Melek 41. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. Benim Adım Melek 41. Bölüm yeni bölümüyle 25 Kasım’da ekranlarda olacak. İşte, Benim Adım Melek 41. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Benim Adım Melek 41. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Melek, Seyit Ali’ nin desteğini oğlundan ayrı kaldığı ona sarılmanın hasretini yaşadığı dönem de fazlasıyla görmektedir. Halil ve Mirza ise başlarına gelen belanın sonunda dolandırıldıklarını anlamışlardır iş işden geçmeden adamın peşine düşerler. Kenan’ la irtibata geçen dolandırıcının gerçek foyası ortaya çıkacakmıdır? Halil ve Mirza Dolandırıcıyı yakalayıp polise teslim edebileceklermidir ?

Mithat kendinden habersiz Seyran’ ın kredi çektiğini öğrendiğin de nasıl tepki veriyor ? İkili arasında ki gerginliğin Gülceye yansıması nasıl olacak ? Alpay, Kerem ve Aslı’ nın arkadaşlığını öğrenmiştir ve bunu hiçde sıcak karşılamaz aksine çok sinirlenir ve derhal ayrılmasını ister. Ömer Sahra hastanesinde ki yeni görevine başlamıştır. Mahmut’ Mithan’ ın borcunu ödeyebilmek için kadriye’ den borç istediği sırada Seyit Ali bunu duymuştur. Olunun senetle borçlandığını öğrenmesi ile nasıl tebki verecek.

Benim Adım Melek 41. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Alone - Tek Başına fragmanı full hd tek parça izle. Alone - Tek Başına Filmi konusu, oyuncuları, yönetmeni ve haberleri için tıkla.
Alone – Tek Başına

Alone - Tek Başına filmi izlemeyi düşünen ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz.

Kapat
DMCA.com Protection Status