Benim Adım Melek 16. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Benim Adım Melek 16. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Benim Adım Melek 16. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Benim Adım Melek 16. Bölüm Özeti | Full HD

TRT 1 ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Benim Adım Melek 15 Ocak 2020 Çarşamba günü 16. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Benim Adım Melek dizisi 16. Bölümünde neler yaşanacak merak ediyorsanız dizinin özetini aşağıda sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Meryem işittikleri nedeniyle hayli sarsılmış ve şaşırmış bir durumdadır. Ne yapacağını bilememektedir. Halil ise Melek’in sağlık durumu ile ilgili olarak endişe halindedir. Ortaya çıkan yeni durumlar Halil’in Melek ile ilgili planlarında değişikliğe gitmesine neden olacak mıdır?

Benim Adım Melek 16. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Kerem bir yandan annesinin probleminin neden kaynaklandığını anlamaya çalışmakta diğer taraftan ise kızgınlığını Ömer’e yüklenerek çıkarmaya çalışmaktadır. Funda’nın söyledikleri sonrasında Defne yine bencilliğini gösterecek ve herkesin üzülüp kırılmasına neden olacaktır.

Benim Adım Melek 16. Bölüm izle, Benim Adım Melek 16. Bölüm full izle, Benim Adım Melek 16. Bölüm hd izle, Benim Adım Melek 16. Bölüm tek parça izle, Benim Adım Melek 16. Bölüm Son Bölüm izle, Benim Adım Melek 16. Bölüm Yeni Bölüm izle, Benim Adım Melek 16. Bölüm Özeti, Benim Adım Melek 16. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status Google - sitemap