Beni Sevenler Listesi Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Beni Sevenler Listesi Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Beni Sevenler Listesi Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 25 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,9 2022 filmleri izle arasında yer alan sinema filmidir. Beni Sevenler Listesi film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 29 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Emre Erdoğdu yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Halil Babür, Hayal Köseoğlu, Ahmet Rıfat Sungar gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Beni Sevenler Listesi filmi; Yönetmenliğini Emre Erdoğdu’ ın yaptığı Dram türünde ki Beni Sevenler Listesi filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Genç bir adam hayatında artık kimsenin kendisini sevmeyeceğine dair paranoyalara kapılmasının hikayesi konu alınıyor. Cihangir’ de ki bir çok ünlünün tedarikçisi olan Yılmaz, yaşadığı Bağcılar ile işlerini yürüttüğü Cihangir arasında ki farklı yaşam ve kültürler arasında ikilem yaşamaya başlamıştır. Bu yaşadıkları hayatında onu farklı psikolojik sorunlar yaşatmaya başlamıştır. Yaptığı işten dolayı bir çok ünlü ile dostluğu olan Yılmaz’ ın hayatta ki tek tesellisi onları mutlu ediyor olmasıdır. Yaptığı işin illegal bir iş olmasından dolayı dostluklarının geçici olduğu düşüncesi içindedir. Gün gelir büyük bir uyuşturucu operasyonu ile artık satacak mal bulamamaya başlamıştır. Artık bu durumdan dolayı kendisini kimsenin sevmeyeceğini düşünerek bir paranoya içinde kısılıp kalmıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Emre Erdoğdu oyuncu kadrosu; Halil Babür, Hayal Köseoğlu, Ahmet Rıfat Sungar gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

The List of Those Who Love Me Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Beni Sevenler Listesi, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status