Benden Ne Olur? Filmi Vizyona Girdi | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Benden Ne Olur filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara ilişkin detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Onur Tuna ve Hazal Kaya’nın baş rollerinde yer aldığı romantik komedi türündeki yapımda Sertab, hayatını bir düzene sokmak için harekete geçtiğinde Soner ile tanışır ve hayatı bir anda hızla değişir.

Benden Ne Olur? Filmi Ne Zaman Vizyon Tarihi

Yönetmenliğini Murat Şenöy‘in üstlendiği baş rollerinde ise Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Elçin Afacan, Cem Belevi‘in yer aldığı Benden Ne Olur? filminin vizyon tarihi 14 Ocak 2022 olarak duyuruldu. Yerli romantik komedi türündeki filmin süresi ise 1 saat 53 dakika.

Benden Ne Olur? Filmi Konusu

Filmin kahramanı Sertab Bal, çevresinde bulunan insanların beklentilerini henüz karşılayamamış olan bir kadındır. Çevresindeki insanlar onun hayatını bir düzene sokmasını beklemektedirler. Sertab, yapmak istedikleri ile ilgili sürekli olarak fikir değiştiren bir karakterdir. Kimlik arayışını henüz tamamlayamamıştır. Sertab günün birinde ablası Harika’nın evini yanlışlıkla yakar. Bu yangın sebebiyle evsiz ve parasız kalır. Ablası Harika ona senden hiçbir şey olmaz dediği zaman ise büyük bir kırılma yaşar. Ablasının bu sözleri onu derinden sarsmıştır. Kendi kendine bir söz verir ve insanlara kendisinden neler olabileceğini göstermeye karar verir ve bu konuda kendine söz verir. Sertab kendine düzenli bir yeni hayat kurmaya karar verir ancak bu planları ünlü oyuncu Serdar ile tanışınca alt üst olacaktır.

2022 yılında vizyona giren filmler arasında yer alan filmin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Benden Ne Olur? Filmi Fragmanı İzle

Benden Ne Olur? Filmi Vizyona Girdi | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle
DMCA.com Protection Status