Ben Çağırmadım

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ben Çağırmadım izle, 2021 Netflix Komedi, Fantastik, Romantik Film fragmanı full hd izle, Ben Çağırmadım filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Ben Çağırmadım film Hakkında

Ben Çağırmadım filmi 8 Ocak 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Blithe Spirit isimli Ben Çağırmadım filmi Komedi, Fantastik, Romantik türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Ben Çağırmadım film yönetmeni koltuğunda Ed Hall otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Nick Moorcroft, Meg Leonard tarafından kaleme almıştır. Ben Çağırmadım film oyuncuları ise Dan Stevens, Isla Fisher, Leslie Mann gibi isimler süslemiştir. Ben Çağırmadım IMDb puanı 5,4 olarak güncellenmiştir.

Ben Çağırmadım film konusu

Ben Çağırmadım film; Blithe Spirit, bir yanlışlık sonucu ölen karısının ruhunun gelmesi ile kendisini karmaşık olayların içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Çok satan suç romanlarının yazarı olan Charles, yeni kitabını yazmak için epey zorlanır. Bu süreçte Charles’ın ikinci eşi Ruth, Hollywood’a gitme hayalini gerçekleştirme umuduyla kocasının kitabına odaklanması için elinden geleni yapar. Ümitsizce ilham arayışında olan adam, bu sırada spiritüel olaylarla ilgili şovunu izlediği Madame Arcat’ı evine davet eder. Evde bir seans düzenleyen Madame Arcat, yanlışlıka Charles’ın ölen ilk karsının ruhunu çağırır. Ölen karısını sadece kendisi görebilen Charles için işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Ben Çağırmadım film Fragmanı

Ben Çağırmadım film Oyuncuları

Dan Stevens
Leslie Mann
Isla Fisher
Judi Dench
Emilia Fox
Julian Rhind-Tutt
Adil Ray
Michele Dotrice
Aimee-Ffion Edwards

Ben Çağırmadım izle, Ben Çağırmadım full izle, Ben Çağırmadım tek parça izle, Ben Çağırmadım film izle, Ben Çağırmadım Türkçe Dublaj izle, Ben Çağırmadım 720p izle, Ben Çağırmadım 1080p izle, Ben Çağırmadım eleştirisi yorumları, Ben Çağırmadım konusu, Ben Çağırmadım oyuncuları, Ben Çağırmadım yönetmeni, Ben Çağırmadım fragmanı, Ben Çağırmadım imdb puanı,

DMCA.com Protection Status