Belfast Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, imdb

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Belfast film konusu, oyuncuları, Netflix, fragmanı full hd izle 2022 İrlanda, B.Krallık yapımı film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, IMDB ayrıntıları.

Belfast Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Belfast filmi vizyon 21 Ocak 2021 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,4 Film Önerileri arasında yer alan sinema filmidir. Belfast film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 39 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri İrlanda, B.Krallık’ de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Kenneth Branagh yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Caitriona Balfe, Jamie Dornan, Ciarán Hinds gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Belfast filmi; Yönetmenliğini Kenneth Branagh’ ın yaptığı Dram türünde ki Belfast filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 2022 Oscar Ödülleri‘nde en iyi film, en iyi yardımcı kadın, en iyi yardımcı erkek oyuncu, en iyi ses ve en iyi yönetmen gibi dallarda adaylık elde etti. Film, 2021 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde Halkın Seçimi Ödülü’nü kazandı. Bir çocuğun gözünden anlatılan filmin konusu dramatik bir dille yaşam hikayesine değiniyor. 1960′ lı yıllar da Kuzey İrlanda‘ nın Belfast kentin de yaşayan 9 yaşında ki bir çocuğun yaşamı anlatılmıştır. O dönem de ki yaşanılanlara kendi bakış açısı ile beyazperdeye aktarılmış. İşçi sınıfı bir ailenin kendi halinde ki yaşamlarından kesitler sunan film dönemin karışık siyasi olaylarına değinmektedir. 1969 isyanları sırasında Protestanların, kentte yaşayan Katolik ailelerin evlerine ve işyerlerine karşı saldırıları ile başlayan olaylar filmin ana teması olarak belirlenmiş.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Kenneth Branagh oyuncu kadrosu; Caitriona Balfe, Jamie Dornan, Ciarán Hinds başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status