Belalı Karakol Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yabancı aksiyon türünde bir yapım olan ve kısa süre önce vizyona giren Belalı Karakol filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

17 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren Aksiyon türündeki film, 1 saat 48 dakikalık süreye sahiptir. Joe Carnahan‘in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Gerard Butler, Frank Grillo, Toby Huss, Alexis Louder gibi isimler yer almaktadır.

Belalı Karakol Filmi Konusu Nedir

Amerika’nın küçük bir kasabasında geçen filmde Bob Viddick profesyonel bir katildir. Çaylak bir kadın polis ile sığınacak herhangi bir yeri olmayan dolandırıcı arasında nefesleri kesen bir çatışma yaşanmaktadır. Teddy Murretto hayli uyanık bir dolandırıcıdır. Oldukça profesyonel bir katil olan Bob Viddick’den kaçmaktadır. Sığınabileceği güvenli bir yer aramaktadır. Bunun için de küçük bir kasabada bulunan polis karakolunu gözüne kestirir. Ancak kasabaya geldiğinde kendisini çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Artık yaşananlar bir ölüm kalım savaşı halini almıştır. Aksiyon türündeki filmi izlerken oldukça heyecanlı dakikalara hazır olun.

Belalı Karakol Filmi Oyuncuları

Gerard Butler, Frank Grillo, Toby Huss, Alexis Louder

Belalı Karakol Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status