Batwoman 2. Sezon

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Batwoman 2. Sezon izle 2021 Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı, Batwoman izle, Full izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle. Batwoman, tehlikeli ve karanlık Gotham sokakları, suç dünyasının merkezi haline gelirken Kate Kane harekete geçiyor ve Batwoman adıyla suçluların korkulu rüyası haline geliyor. Batwoman 2. Sezon izle; 2020 Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, Batwoman izle tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Batwoman 2. Sezon Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Batwoman 2. Sezon Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Batwoman 2. Sezon Dizi Hakkında

Batwoman 2. Sezon Dizisi 17 Ocak 2021 yayınlanan orjinal Dizisidir. Dram Aksiyon türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Caroline Dries otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Caroline Dries almıştır. Batwoman 2. Sezon başrol oyuncu kadrosunu ise Ruby Rose, Javicia Leslie, Rachel Skastern, Nicole Kang, Meagan Tandy ve Dougray Scott gibi isimler süslemiştir. 3,5 ‘ lük Batwoman 2. Sezon IMDb puanına sahiptir.

Batwoman 2. Sezon Dizi konusu

Batwoman 2. Sezon Dizi; Batwoman, tehlikeli ve karanlık Gotham sokakları, suç dünyasının merkezi haline gelirken Kate Kane harekete geçiyor ve Batwoman adıyla suçluların korkulu rüyası haline geliyor. DC’nin kült karakteri Batwoman’ın maceraları 1956′ da okurları ile buluşan Batwoman kahramanı DC evreninin ilk lezbiyen süper kahramanı olarak tanınmıştı. Üstün yetenekleri ile kötülerin korkulu rüyası olan Kane, Gotham’ın ünlü kahramı Batman gibi o da tüm kişisel varlığını suçlularla savaşmak için harçamaktadır.

Batwoman 2. Sezon Dizi Fragmanı

Batwoman 2. Sezon Dizi oyuncuları kimdir?

Ruby Rose
Rachel Skarsten
Meagan Tandy
Nicole Kang
Camrus Johnson
Elizabeth Anweis
Dougray Scott
Javicia Leslie

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status