Baturalp Filmi Konusu Nedir | Oyuncuları Kimlerdir | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Vizyona gireceği tarih merakla beklenen yapımlardan birisi olan ve kısa süre önce vizyona giren Baturalp filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

10 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren yerli Yerli Komedi türündeki film, 1 saat 28 dakikalık süreye sahiptir. Gökhan Aksu‘nun yönetmen koltuğunda bulunduğu filmin baş rollerinde ise Gürkan Arıkboğa, Yakup Yavru, Erdem Çömlek, Oğuz Serin yer almaktadır.

Baturalp Filmi Konusu Nedir

Baturalp, hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı küçük bir mahallede yaşamaktadır. En yakın arkadaşlarından biri olan Mahmut ile birlikte bir kahve işletmektedir. Günlerden bir gün akşam kahveyi kapatırlar ve Mahmut ile birlikte mahallede ilerlerken bir silah sesi ile irkilirler. Sesin geldiği yöne doğru baktıklarında iki kişinin hızla bir araçtan indiklerini ve bölgeden uzaklaştıklarını görürler. Hemen aracın yanına giderler ve araç içerisinde birinin öldüğünü görürler. Ölen adamın yanındaki koltukta siyah renkli bir çanta görürler. Bu çantayı alarak araçtan uzaklaşırlar. Ancak izlendiklerinin farkında değillerdir. Kendilerini iki mafya elemanı evlerine kadar takip etmektedir.

Baturalp Filmi Oyuncuları

Gürkan Arıkboğa, Yakup Yavru, Erdem Çömlek, Oğuz Serin

Baturalp Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status