Baş Belası 4.Bölüm izle ATV Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Baş Belası 4.Bölüm izle; ATV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Baş Belası 4.Bölüm 11 Temmuz 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Baş Belası 4.Bölüm 11 Temmuz 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Baş Belası Geçen Bölüm Özeti

Baş Belası 4.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Kadir’in ölümü İpek’in hayatında önemli bir kırılmaya neden olur. Şahin, Mehmet Amir’e İpek’in Kadir’le görüşmesinin de içinde olduğu olay yeri tutanağını verir. Bu tutanak işleme konursa İpek’in emniyette çalışması imkansız hale gelecektir. Başından beri İpek’i istemeyen Şahin ayağına gelen bu fırsatı kullanmak istemektedir. İpek işini kaybetme korkusu yaşasa da görevini yapmaktan geri durmaz. Bir gecekondunun bodrum katındaki gizli mezarda bir ceset bulunur. Emniyete gelen bir telefon bulunan cesedin dedesine ait olduğunu söyler. Cinayet büro ekibi sadece İpek’le iletişim kuran bu adamın katil olduğunu düşünse de İpek yaptığı incelemelerle geçmişte yaşanmış hüzünlü bir aşk hikayesini ortaya çıkarır. Ancak yaptığı bu araştırma İpek’in hayatını tehlikeye atacaktır. Durumu fark eden Şahin, İpek’i korumak için harekete geçer.

Baş Belası 4.Bölüm Fragmanı

Baş Belası dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Baş Belası en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. İpek’in çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet bürö baş komiseri Şahin Kara’yla sık sık karşı karşıya getirecek. ‘Baş Belası’ birbirine taban tabana zıt bu iki karakterin polisiye maceralarla süslü eğlenceli hikayeleri…

Baş Belası dizisi nerede çekiliyor ?

Baş Belası dizisi nerede çekiliyor ? İstanbul’un çeşitli ilçelerinde çekilen polisiye dizisi izleyicinin dikkatini çekiyor.

Baş Belası dizi oyuncuları kimdir?

Baş Belası dizi yönetmeni Murat Onbul üstlendiği Baş Belası’nın oyuncu kadrosunda; Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk gibi başarılı isimler de eşlik ediyor.

İrem Helvacıoğlu
Seçkin Özdemir
Dilara Aksüyek
Bülent Düzgünoğlu
Neşe Baykent
Taner Rumeli
Yılmaz Kunt
Buçe Buse Kahraman
Ali Mert Yavuzcan
Ergül Miray Şahin
Özgür Cem Tuğluk

Baş Belası 4.Bölüm izle, Baş Belası dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Baş Belası 4.Bölüm canlı izle, Baş Belası 4.Bölüm full izle, Baş Belası 4.Bölüm tek parça izle, Baş Belası 4.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Baş Belası 4.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status