Barbarları Beklerken

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile vizyona girmesi beklenen Barbarları Beklerken nihayet izleyicilerin ve sinema eleştirmenlerinin beğenisine sunuldu. Filme ilişkin aklınızda olan sorulara cevap vermek için hazırladığımız yazımız içerisinde film ile ilgili geniş ve özenle hazırlanmış bilgiler bulabilirsiniz. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan aktrislerin yanında filmin yönetmeni, yayınlanmış olan fragmanları ve en önemlisi de tabi ki filmin konusunu haberimizi okuyarak öğrenin.

Barbarları Beklerken filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde filme ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan film oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Barbarları Beklerken filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Barbarları Beklerken Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Barbarları Beklerken filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Barbarları Beklerken Fragmanı Full Hd Tek Parça izle

Barbarları Beklerken Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 9 Ekim 2020

Filmin Türü : Dram

Filmin Yönetmeni : Ciro Guerra

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Mark Rylance, Johnny Depp, Robert Pattinson, Gana Bayarsaikhan, Greta Scacchi

Filmin Konusu : 9 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında vizyona giren film dram türünde bir yapım olup 1 saat 52 dakikalık süreye sahiptir.

Oldukça geniş topraklara sahip bir imparatorluğun oldukça uzak bir bölgesinde yaşamakta olan barbarların bir isyan çıkaracağı haberi alınır alınmaz bu bölgeye acımasızlığı ile ün yapan bir komutan ve askerleri gönderilir. Bu olay nedeniyle uzun zamandır kalede komutanlık yapan sulh hakiminin otoritesini sarsmıştır. İsyan olayı nedeniyle yerlilere karşı büyük bir güç ve zorbalık uygulanır. Komutan ve askerleri bir görev için kaleden ayrıldıklarında onların yerine başka bir birlik görevlendirilir. Birliğin başında henüz genç bir komutan olan Mandel bulunmaktadır. Kalenin tüm yetkilerini eline alan Mandel’in otorite sağlaması hiç kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status