Baraj 23. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Baraj 23. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Baraj 23. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Nehir, büyük bir skandal yaratarak herkesin önün de düşünmeden Bahar’dan yüzüğü alır. Baraj 22. Bölüm 19 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Baraj 22. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Baraj 22. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Baraj 22. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Baraj 22. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Baraj Geçen Bölüm Özeti

Baraj 23. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Nehir, büyük bir skandal yaratarak herkesin önün de düşünmeden Bahar’dan yüzüğü alır. Bahar ve Tülay artık Nehir’ le aynı çatı altında olmak istemeseler de Hakan karısına sahip çıkarak evde kalması konusunda kararlıdır.

Nehir’ in tek bir niyeti vardır ve bu amacına ulaşmak tek hedefidir. O da Nazım’ ı tekrar elde etme konusun da gözü iyice kararmış herşeyi yapabilecek bir durumdadır. Tarık, Fulya’ nın öğrendikleri üzerine herşeyini kaybetme tehlikesi içindedir. Beklenmedik biz zaman da ve birinden gelen teklif üzerine bir çıkış yolu bulmuş gibi gözükmektedir.

Baraj dizisi 23. Bölüm Fragmanı izle, Baraj dizisi Son Bölüm tanıtımı izle, Baraj izle

Baraj dizi konusu

Başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın paylaştığı 1977 yapımı sinema filmi olan “Baraj Filmi” dizi versiyonu olarak yayınlanıyor. Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesi vasıtasıyla Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışması ve akabinde yaşanan olayların anlatıldığı bir dizi olarak sevenler ile buluştu. Birbirlerini hiç görmeden görüşmelerini sürdürmeleri Nehir’ in fotoğrafını Nazım’a göndermesi ile ciddileşir.

Baraj 23. bölüm full, tek parça, FOX TV ve FOX Play izle | 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nehir, Nazım’ dan gençtir ve çok güzel bir kadın olması ve Nazım’ ın yüzünde ki yara izi ona fotoğrafını paylaşmasını engellemiştir. Ancak Nehir’ in ısrarlarına dayanamayarak İstanbul’ un renkli hayatından sürgün edilen baraj inşaatına gönderilen yakışıklı ve bir o kadar da çapkın Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını Nehir’ e gönderir. Ancak beklenmedik birşey olur; Nehir Tarık’ ı beğenmiştir ve bir sürpriz yaparak baraj inşaatına gelmesi ile herşey birbirine karışır.

Baraj dizi oyuncuları kimdir?

Feyyaz Duman
Biran Damla Yılmaz
Burak Yörük
Sumru Yavrucuk
Iman Casablanca
Sait Genay
Tuna Orhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status