Bal Kaymak izle, Film Fragmanı, Konusu, imdb, Oyuncuları, Seyret Bal Kaymak Film Full HD Tek Parça 720p izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
69
Bal Kaymak izle, Film Fragmanı, Konusu, imdb, Oyuncuları, Seyret Bal Kaymak Film Full HD Tek Parça 720p izle

Bal Kaymak izle; Bal Kaymak Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

Bal Kaymak izle; Bal Kaymak Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Balkanlar’ın harika atmosferinin tamamen yansıtıldığı film de, Küçücük boyuna koca bir yürek sığdıran Bade’ nin hikayesi anlatılmaktadır. Bal Kaymak Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Bal Kaymak filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Bal Kaymak film Hakkında

Bal Kaymak Filmi Türkiye yapımı film 18 Mayıs 2018′ de vizyona girmiştir. Yerli Aile – Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Tan, otururken yapımcılılığını ve senaryosunu Onur Tan kaleme almıştır. Bal Kaymak başrol oyuncu kadrosunu ise Tarık Ünlüoğlu, Beren Gökyıldız, Sabina Toziya isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 32 dakika olup, 5,2′ lük IMDb puanına sahiptir.

Bal Kaymak film konusu

Bal Kaymak filmi nerede çekildi ? sorularına cevap olarak Makedonya’da çekimleri başlayan film, Balkanlar’ın önde gelen tatil bölgesi Ohrid’ de devam etmiştir. Balkanlar’ın harika atmosferinin tamamen yansıtıldığı film de, Küçücük boyuna koca bir yürek sığdıran Bade’ nin hikayesi anlatılmaktadır. Bade, dünyanın en iyi balını üreten bir o kadar da aksi mi aksi dedesi ve yine onun yanı sıra dünyanın en iyi kaymağını üreten ninesi arasında kalmıştır. Dedesi ve ninesi birbirlerine küslerdir ve onları barıştırmanın yollarını aramaktadır.

Bal Kaymak film oyuncuları kimdir?

Tarık Ünlüoğlu
Beren Gökyıldız
Sabina Toziya
Filiz Ahmet
Kenan Çoban

Bir cevap yazın