Baht Oyunu 4.Bölüm izle Kanal D Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Baht Oyunu 4.Bölüm izle; Kanal D Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Baht Oyunu 4.Bölüm 6 Temmuz 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Baht Oyunu 4.Bölüm 6 Temmuz 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Baht Oyunu Geçen Bölüm Özeti

Baht Oyunu 4.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

Ada, Rüzgar’ın Tuğçe’ye evlenme teklif etmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar, kariyerine odaklanmaya ve Bora’nın gözüne girmeyi karar verir. Diğer yandan Ali, Bora’nın Ada’ya ilgisi olduğuna dair şüphelerini dile getirir. Ali’nin şüphelerini kesin bir dille reddeden Bora, Ada ile arasına mesafe koymak için ona ters davranır ve kişisel işlerinden uzak durmasını ister. Ada, Bora’nın bu katı tutumuna anlam veremez ve var gücüyle işine asılır.

Bora’nın kendisini işten çıkarmasından endişe ederek Tuğçe’den yardım ister. Bora ise eski kız arkadaşı Fulya ile sürpriz bir buluşma gerçekleştirir. Ada ve Tuğçe, Bora’nın peşinden buluşma yerine gider. Restoranda Ada ile Fulya arasında beklenmedik bir gerilim yaşanır. Bora kaçmaya çalıştıkça Ada’yı sürekli karşısında bulurken, Elif’in Ada’ya düşkünlüğü Ada’nın Bora’nın evine daha sık gitmesine sebep olacaktır.

Baht Oyunu 4.Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Baht Oyunu en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Ada, ilk aşkları ile evlenen kadınların mutluluğu yakalayabileceğine inanan kadınlar arasında büyüyen genç bir kadındır. Tam da inandıkları doğrultusunda hareket eden Ada, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü zamanda ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Hayatta mutlu olabilmek için Rüzgar’ı geri kazanmaya çalışan Ada’nın yolu bu sırada Bora ile kesişir. Bir yanda aşk bir yanda ise inançları arasına sıkışıp kalan Ada, kendisini zorlu ve romantik durumların içinde bulur.

Baht Oyunu dizisi nerede çekiliyor ?

Baht Oyunu dizisi nerede çekiliyor ? Baht Oyunu dizisi İstanbul’ un çeşitli semtlerin de ve Beykoz’ daki plato da çekilmektedir.

Baht Oyunu dizi oyuncuları kimdir?

Baht Oyunu dizi yönetmeni Serdar Gözelekli üstlendiği Baht Oyunu’nın oyuncu kadrosunda; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Funda İlhan, Hande Subaşı ve Altan Erkekli gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Aytaç Şaşmaz – Bora
Cemre Baysel – Ada
Altan Erkekli
Aslı Sümen – Tuğçe
İdris Nebi Taşkan – Rüzgar
Hande Subaşı
Tuğba Çom Makar – Nergis
Funda İlhan
Ozan Dağgez – Evren

Baht Oyunu 4.Bölüm izle, Baht Oyunu dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Baht Oyunu 4.Bölüm canlı izle, Baht Oyunu 4.Bölüm full izle, Baht Oyunu 4.Bölüm tek parça izle, Baht Oyunu 4.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Baht Oyunu 4.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status