Babil 2. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Babil 2. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Babil 2. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Babil 2. Bölüm Özeti | Full HD

Star tv ekranlarında geçen hafta başlayan, konusu ve ilk bölümü dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi Babil 2. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Babil dizisi 2. Bölümünde nefesleri tutarak izleyeceğiniz bir bölümün olacağını haber veren fragmanı ve dizide geçen hafta yaşananları dilerseniz birlikte inceleyelim.

Dizinin herkes tarafından merakla beklenen fragmanı kısa bir süre önce ekranlarda gösterilmeye başlandı. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. İrfan bir ekonomi profösörüdür. 7 yaşındaki çocuğunun rahatsızlanması ve bunun yanında bir de haksız yere işten atılması ile birlikte hayatı bir anda alt üst olur. Başvurduğu tüm kapılardan eli boş döner. Çaresiz kalan İrfan, eşinin çocukluk arkadaşı olan Egemen’den yardım istemesi sonrasında kendisini çok farklı bir dünyanın içerisinde bulacaktır.

Babil 2. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Artık oyunu kendisi kuracak ve ipleri eline almaya başlayacaktır. Kendisine hedef olarak ünlü ve bir o kadar da tehlikeli iş adamı Süleyman’ı belirlemiştir ancak evlilik kararı alıp ucundan döndüğü eski sevgilisi İlay, şimdi bu iş adamının sevgilisidir ve İrfan’ı oldukça zorlu bir sınav beklemektedir.

Babil 2. Bölüm izle, Babil 2. Bölüm full izle, Babil 2. Bölüm hd izle, Babil 2. Bölüm tek parça izle, Babil 2. Bölüm Son Bölüm izle, Babil 2. Bölüm Yeni Bölüm izle, Babil 2. Bölüm Özeti, Babil 2. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status