Babam Çok Değişti 4. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Babam Çok Değişti 4. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Babam Çok Değişti 4. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Aslı, taşınma kararından vazgeçebileceği konusunu ortaya koyarken vazgeçmesi için kabul edilmesi gereken bazı kuralları olduğunu söyler. Babam Çok Değişti 4. Bölüm full izle 28 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Babam Çok Değişti Geçen Bölüm Özeti

Babam Çok Değişti 4. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Aslı, taşınma kararından vazgeçebileceği konusunu ortaya koyarken vazgeçmesi için kabul edilmesi gereken bazı kuralları olduğunu söyler. Aslı, Mehmet Ali ve Arife taşınma konusunun çözümlenebilmesi için ve bir orta yol bulunması için bir masa kurulur ve herkes anlaşma için bu masa etrafında toplanır. Aslı ‘’14 kuralını ‘’ açıklar. Bu kurallardan birine dahi uyulmadığında veya çiğnenmek istendiğinde taşınmanın hemen gerçekleşeceğini belirtir. Arife ve Mehmet Ali bu anlaşmaya uyacaklarını belirterek Aslı’ nın 14 Kuralını kabul ederler.

Babam Çok Değişti 4. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 28 Ocak 2021

Arife, konulan bu kurallardan hiç memnun olmamıştır. Mehmet Ali ise başında ki Deniz sorunundan kurtulduğunu düşünürken aldığı bir haber Deniz ve Aslı’ nın birlikte sohbet ettiği yönündedir. Mehmet Ali bu haber üzerine eve gelip panik için de Deniz’ i biran önce evden göndermenin yollarını aramaya koyulmuştur.

Babam Çok Değişti 4. Bölüm izle Fragmanı

Babam Çok Değişti 4. Bölüm full hd tek parça izle

Babam Çok Değişti dizi konusu

Mehmet Ali Pamuk, İstanbul’un Anadolu yakasında özel bir sağlık kliniğine sahip, evli, üç çocuklu, idealist bir hekim ve daha da idealist bir ailenin çocukları. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okuduğu yıllar da kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölüm öğrencisi İstanbul Kadıköylü Aslı’ya aşık olarak sonunda muradına erip evlenmeyi başardı.

Babam Çok Değişti Dizisi; Aslı ve Mehmet Ali birbirlerini severek mutlu bir yuva kurmuşlardır; Ancak zavallı Aslı Mehmet Ali ile evlenirken aynı zamanda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleneceğinden haberi yoktur. Mehmet Ali, dedesinin kısa süreli kiralamamak için Adana’nın en önemli ev sahiplerinden olan annesi İbrahim’e bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında yaşamayı uygun gördüğünde evliliğinden sonra; Yeni evli çiftin tüm yaşamları, zemin katta yaşayan ebeveynlerinin hayatlarıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçti, çiftin çocukları oldu, hepsi okul çağına geldi, büyük kızları bile evlilik yaşına yaklaştı ama hiçbir şey değişmedi. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, halen zemin katta aynı apartmanda yaşayan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşıyor ve kayınvalidesinin baskısı altında 7/24 yaşıyor.

Babam Çok Değişti dizi oyuncuları kimdir?

Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk)
Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
Melek Baykal(Arife Pamuk)
Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
Eslem Akar (Yağmur)
Bahar Süer (Ayfer)
Berke Üsdiken (Emre Güney)
Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
Beste Bereket (Aydan Hemşire)
Rukan Demir (Çilem Hemşire)

Babam Çok Değişti 4. Bölüm ne zaman, Babam Çok Değişti 4. Bölüm kıyafetleri, Babam Çok Değişti 4. Bölüm ilk sahne, Babam Çok Değişti 4. Bölüm ön izleme, Babam Çok Değişti dizisi Yeni Son Bölüm izle, Babam Çok Değişti Dizisi 28 Ocak 2021, Babam Çok Değişti 4. Bölüm canlı izle, Babam Çok Değişti 4. Bölüm kesintisiz izle, Babam Çok Değişti 4. Bölüm 720p izle, Babam Çok Değişti 4. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status