Babam Çok Değişti 3. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Babam Çok Değişti 3. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Babam Çok Değişti 3. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Babam Çok Değişti 6. Bölüm 21 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Babam Çok Değişti 6. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Babam Çok Değişti 6. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Babam Çok Değişti 6. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Babam Çok Değişti 6. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Babam Çok Değişti Geçen Bölüm Özeti

Babam Çok Değişti 3. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Aslı, artık yaşadıkları hayattan bunalmış ve taşınmayı kafasına koyarak yeni ev bulmuş ve eşyaları toplamaya başlamıştır. Mehmet Ali, annesine taşınacaklarını söylemeyi bir türlü başaramamıştır. Arife, taşınmayacaklarını düşünmekte Mehmet Ali ise taşınmayacaklarına dair türlü yalanlar ile annesini oyalamaktadır. Mehmet Ali, iki arada kalmış zor anlar yaşarken annesi gerçeği öğrenir. Arife’ nin ne tepki vereceği merakla beklenirken, Deniz yine çıkagelmiştir.

Babam Çok Değişti 3. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 21 Ocak 2021

Babam Çok Değişti dizi konusu

Babam Çok Değişti Dizisi; Mehmet Ali Pamuk, İstanbul’un Anadolu yakasında özel bir sağlık kliniğine sahip, evli, üç çocuklu, idealist bir hekim ve daha da idealist bir ailenin çocukları. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okuduğu yıllar da kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölüm öğrencisi İstanbul Kadıköylü Aslı’ya aşık olarak sonunda muradına erip evlenmeyi başardı.

Aslı ve Mehmet Ali birbirlerini severek mutlu bir yuva kurmuşlardır; Ancak zavallı Aslı Mehmet Ali ile evlenirken aynı zamanda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleneceğinden haberi yoktur. Mehmet Ali, dedesinin kısa süreli kiralamamak için Adana’nın en önemli ev sahiplerinden olan annesi İbrahim’e bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında yaşamayı uygun gördüğünde evliliğinden sonra;

Babam Çok Değişti 3. Bölüm full tek parça izle

Yeni evli çiftin tüm yaşamları, zemin katta yaşayan ebeveynlerinin hayatlarıyla iç içe geçmiştir. Yıllar geçti, çiftin çocukları oldu, hepsi okul çağına geldi, büyük kızları bile evlilik yaşına yaklaştı ama hiçbir şey değişmedi. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, halen zemin katta aynı apartmanda yaşayan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşıyor ve kayınvalidesinin baskısı altında 7/24 yaşıyor. Babam Çok Değişti 3. Bölüm ne zaman, Babam Çok Değişti 3. Bölüm kıyafetleri, Babam Çok Değişti dizisi Yeni Son Bölüm izle, Babam Çok Değişti Dizisi 21 Ocak 2021,

Babam Çok Değişti dizi oyuncuları kimdir?

Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk)
Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
Melek Baykal(Arife Pamuk)
Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
Eslem Akar (Yağmur)
Bahar Süer (Ayfer)
Berke Üsdiken (Emre Güney)
Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
Beste Bereket (Aydan Hemşire)
Rukan Demir (Çilem Hemşire)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status