Baba Parası

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
9 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 7,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Baba Parası izle, Ünlü bir iş adamı olan babaları vefat edince çok yüklü bir miktarda mirasın aralarından yalnızca biri tarafından alınabileceğini öğrenen çocukları … Baba Parası Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Baba Parası Filmin Yönetmeni: Selçuk Aydemir

Filmin Oyuncuları: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 1 Ocak 2020

Filmin Süresi : 1 saat 45 dakika

Baba Parası Fragmanı

Baba Parası Filmi konusu; Baba Parası izle, daha önce yakından bildiğimiz Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filmlerinin de yönetmenliğini yapmış olan Selçuk Aydemir tarafından çekilmiş olup, oyuncu kadrosu da yine bu filmlerde başrol oynayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den oluşmaktadır. Ülkenin en zengin iş adamlarından birisinin gayri meşru çocukları olduğunu öğrenen birbirinden farklı iki kardeşin, babalarının ölümü sonrasında bıraktığı mirası alabilmek için birbiri ile yarışmasını konu alan film yine izleyicileri kahkahaya boğacak.

Ünlü bir iş adamı olan babaları vefat edince çok yüklü bir miktarda mirasın aralarından yalnızca biri tarafından alınabileceğini öğrenen iki kardeşin miras kavgası konulu filmde babaları mirası 6 haneli şifreye sahip bir kasa içerisine koymuştur. Bu kasanın şifresini çözen mirasa tek başına konacaktır. Mirasa tek bir kardeş sahip olabileceği için kasanın şifresine ulaşmak aralarında çok büyük bir mücadele göstermelerine ve birbirinden komik olaylara sebep olacaktır. 1 Ocak 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren film büyük ilgi çekeceğe benzemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status