Ayrıcalık Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Netflix izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ayrıcalık film konusu, oyuncuları, Netflix, fragmanı full hd izle 2022 Almanya yapımı film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, IMDB ayrıntıları.

Ayrıcalık Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Ayrıcalık filmi vizyon 9 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram, Korku türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 2022 Film arasında yer alan sinema filmidir. Ayrıcalık film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 47 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Almanya’ de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Felix Fuchssteiner ve Katharina Schöde yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Max Schimmelpfennig, Lise Risom Olsen, Caroline Hartig, Nadeshda Brennicke ve Mike Hoffmann gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Ayrıcalık filmi; Yönetmenliğini Felix Fuchssteiner ve Katharina Schöde’ ın yaptığı Dram, Korku türünde ki Ayrıcalık filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Das Privileg, filmi “Ruby Red” üçlemesinin yaratıcıları tarafından imzalı gerilim – korku türün de film ile izleyici ile buluşuyor. Seçkin bir okul da meydana gelen garip olaylar git gide artmaktadır. Zengin gençlerin okuduğu okulda ki tuhaf olaylar gençlerin dikkatini çekmiştir. Bu gizemin peşinden gitmeye niyetli olan gençler nasıl bir tehlike içinde olduklarını farkında bile değildirler. Çok geçmeden bu gizemin ardın da çok tehlikeli bir komplo olduğu ortaya çıkmaya başlamıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Felix Fuchssteiner ve Katharina Schöde oyuncu kadrosu; Max Schimmelpfennig, Lise Risom Olsen, Caroline Hartig, Nadeshda Brennicke ve Mike Hoffmann başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram, 2022 Korku Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Ayrıcalık, ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

DMCA.com Protection Status