Aykut Enişte

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aykut Enişte izle; Aykut Enişte Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Aykut Enişte izle, yalnızlıktan ve bekar hayatından bıkıp usanmış, aile özlemiyle yanıp tutuşan bir adam olan Aykut’un hikayesini perdeye aktarıyor. Aykut Enişte Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Aykut Enişte filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Aykut Enişte film Hakkında

Aykut Enişte Filmi Türkiye yapımı film 24 Mayıs 2019′ da vizyona girmiştir. Yerli Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay otururken yapımcılığını ve senaryosunu Cem Gelinoğlu, Giray Altınok kaleme almıştır. Aykut Enişte başrol oyuncu kadrosunu ise Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 55 dakika olup, 7,1′ lük IMDb puanına sahiptir.

Aykut Enişte filmi konusu

Aykut Enişte izle, yalnızlıktan ve bekar hayatından bıkıp usanmış, aile özlemiyle yanıp tutuşan bir adam olan Aykut’un hikayesini perdeye aktarıyor. Aykut, evlenerek sıcak bir yuva kurma hayalleri ile yaşayan genç bir esnaftır. Sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda kararlı adımlar atmakta olan Aykut, hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğününe bir hafta kala dükkanına hırsız giren Aykut, tüm parasını ve malını kaybeder. Dükkanına dadanan hırsız, yalnızca Aykut’un maddi kaybına sebep olmaz, aynı zamanda başına türlü türlü işler açılmasına da yol açar.

Dükkanda keşif yapmak için sigorta şirketinden gelen Gülşah’ın, Aykut’tan küçücük bir iyilik yapmasını rica etmesi hepsinin hayatının tepetaklak olmasına neden olur. Kendi halinde, kimseye zararı olmayan kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin birden damat adayı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karmaşık durumdan kendisini sıyırmayı başarabilecek midir? Yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın üstlendiği komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ ve Ege Kökenli gibi isimler yer alıyor. Bu sene içerisinde vizyona giren filmler arasında oldukça beğenilen yapımlar arasında yer almaktadır.

Aykut Enişte film oyuncuları kimdir?

Cem Gelinoğlu
Melis Babadağ
Ege Kökenli
Müfit Kayacan
Lale Başar
Ali Erkazan
Özlem Çakar
Selen Domaç

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status