Aydede izle 2018 Netflix Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Google News Abone Ol Sinefocus.com
246
Aydede izle 2018 Netflix Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Aydede izle; 2018 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Aydede tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Aydede, Ay’a gittiğini zannettiği dedesinin yanına gitmenin yolunu arayan küçük bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Bekir küçük yaşta babasının kaybeden bir çocuktur. Aydede filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Aydede filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Aydede film Hakkında

Aydede Filmi Türkiye yapımı film 13 Nisan 2018 (Türkiye)’ de vizyona girecektir. Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Abdurrahman Öner otururken yapımcılığını ve senaryosunu Abdurrahman Öner kaleme almıştır. Aydede başrol oyuncu kadrosunu ise Ezgi Mola, Bilal Zeynel Çelik, Mehmet Özgür gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 36 dakika olup, 6,1′ lük IMDb puanına sahiptir.

Aydede film fragmanı

Aydede filmi konusu

Aydede film; Aydede, Ay’a gittiğini zannettiği dedesinin yanına gitmenin yolunu arayan küçük bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Bekir küçük yaşta babasının kaybeden bir çocuktur. Bekir’in annesi Rabia, babası İlyas ile birlikte tuhafiye dükkanını işleterek oğluna bakmaya çalışır. Fakat İlyas’ın ölümü herkesin hayatını derinden etkiler. Bekir’e üzülmemesi için dedesinin Ay’a gidip Aydede olduğu söylenir.

Artık Bekir’in tek amacı vardır; o da filmlerde gördüğü gibi bisikletini alıp dedesinin yanına Ay’a gitmek. Babasının ölümü üzerinde maddi zorluk çekmeye başlayan Rabia ve ailenin diğer üyeleri arasında miras kavgası başlar. Ablası ile aralarında miras kurası çeken Rabia evi ve tuhafiye dükkanının kaybedince büyük bir çıkmaza girer. Kendisine ve oğluna bakmak için çare arayan Rabia, tüm bu sıkıntıların yanı sıra bir de platonik aşkı ile uğraşır.

Aydede film oyuncuları kimdir?

Ezgi Mola
Bilal Zeynel Çelik
Mehmet Özgür
Reha Özcan

Aydede 720p izle, Aydede 720p full izle, Aydede 720p tek Parça izle, Aydede 720p izle, Aydede 1080p izle, Aydede kesintisiz izle, Aydede sansürsüz izle, Aydede direk izle,