Awake

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Awake izle, 2021 Netflix Bilimkurgu, Gerilim fragmanı full hd izle, Awake filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Awake film Hakkında

Awake filmi 9 Haziran 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Awake isimli Awake filmi Bilimkurgu, Gerilim türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi film sahneleri paylaşmış. Awake film yönetmeni koltuğunda Mark Raso otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Mark Raso, Joseph Raso tarafından kaleme almıştır. Awake film oyuncuları ise Gina Rodriguez, Jennifer Jason Leigh, Barry Pepper gibi isimler süslemiştir. Awake IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Awake film konusu

Awake film; küresel bir felaket sonucu tüm dünya yıkıcı bir güç etkisin de kalarak tüm elektronik cihaz sistemleri çalışmaz hale gelmiştir. Bu durum dünya da büyük bir kaos yaratmıştır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bu durum insanların uyuyamamalarına da neden olmuştur. Eski bir asker olan Jill, sorunlu bir geçmişinin yanı sıra tüm gezegeni kurtarabilecek de tek kişidir. Kurtuluş anahtarının sadece bu genç kadın da olması onu büyük bir baskı altına sokarken biryandan gezegeni kurtarmaya çalışması diğer yandan da bu süreçte akıl sağlığını korumaya çalışması arasında büyük bir mücadele içine girmiştir.

Awake film Fragmanı

Awake film Oyuncuları

Gina Rodriguez
Jennifer Jason Leigh
Barry Pepper
Finn Jones

Awake izle, Awake, tek parça, Türkçe Dublaj, 720p, 1080p, Film eleştirisi yorumları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Film fragmanı, imdb puanı

DMCA.com Protection Status