#ATV İzle Kuruluş Osman 49. Bölüm 10 Mart 2021

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kuruluş Osman 49. Bölüm 10 Mart 2021 izlemek, dizi konusu, oyuncuları, yorumları, yeni bölüm, son bölüm, ne zaman ve gelişmelere ilişkin merak eden seyirciler bu başlıktaki haberleri sitemizde bulabilir.

Osman, yolculuğuna Yorgopolos ile dostluk kurarak başlamış ve Kayı aşireti, Osman Gazi döneminde etkisini daha da genişletmiştir ancak Osman Gazi’nin bazı sorunları Osman’ı engelleyecektir ve onu çözmesi gerekir. Adbalı ve kızı Bamsı’nın ortaya çıkması oğlu İbars’a veda ederken, Yorgopolos ve Sofya’nın öldürülmesinin ardından Kayı aşireti ile kale arasındaki ufukta isyan çıkmaya başladı ve Osman Osman’ı öldürmekle suçladı.
Sofya koridorda koşarken, Kalanoz cinayet partneri Sofia’nın başka şeylere karıştığından şüphelenerek onun peşinden gitti. Osman Teokles’i ele geçirdi ve Theebali cephesi Akca Derviş, Pehlivan ve Zulfikar Derviş tarafından kapatıldı. Üçlünün ardından Bala Hatun, Osman’ı Edebali’ye götürdü. Acaba Edebali Osman’a ne söyleyecek. Kızı kaçırılan Dündar ve Osman’ı bu olaylardan sorumlu gören Zohre için Dündar ve Batur nasıl bir plan yapacak? Sofia ve Helen’in peşine düşen Kalanoz’u bekleyen büyük sürpriz nedir?

DMCA.com Protection Status