Attack On Titan 4. Sezon

Google News Abone Ol Sinefocus.com
97
Attack On Titan 4. Sezon

Dizi takipçilerinin severek izlediği dizilerden birisi olan Attack On Titan 4. Sezon dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yeni bölüm ne zaman gibi sorularınızın cevaplarını haberimiz detayında www.sinefocus.com’dan bulabilir Attack On Titan 4. Sezon dizisi fragmanı izleyebilirsiniz.

Attack On Titan 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj izle

Attack On Titans 4. Sezon 1. Bölümü 8 Aralık 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Bu bölümün adı ‘The Other Side Of The Sea’ dir.

Attack On Titan 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj izle

Attack On Titans 4. Sezon 2. Bölümü 16 Aralık 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Bu bölümün adı ‘The Midnight Train’ dir.

Attack On Titan 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj izle

Attack On Titans 4. Sezon 3. Bölümü 21 Aralık 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Bu bölümün adı ‘The Door Of Hope’ dir.

Attack On Titans Dizisi Konusu

Anime dizisi Japon yapımı olup her bölümü yaklaşık olarak 24 dakikadan oluşmaktadır.

2013 yılında yayınlanmaya başlayan anime dizisi Attack On Titan’da Titanlar insanları yok etmek istemektedirler ve bunu da insanları yiyerek gerçekleştirmektedirler. İnsanlardan çok az bir grup hayatta kalmayı başarabilmiştir. Bu insanlar da kendilerini kalın duvarların arkasında güven altına almayı başarmış ve yaklaşık 100 yıl boyunca güvenli bir şekilde yaşamayı başarabilmişlerdir. Ne var ki günün birinde duvarda oluşan ufak bir çatlak sayesinde Titanlar buradan sızarak insanoğlunun uzun zamandır devam eden hayatlarını tehdit etmeye başlamışlardır.

Bir cevap yazın