Ateşle Oynayanlar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ateşle Oynayanlar Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 28 Haziran 2019

Filmin Yönetmeni : Marie Monge

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Tahar Rahim, Stacy Martin, Karim Leklou

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Filmin Konusu : Ateşle Oynayanlar izle, genç bir adam ile tanışmasıyla hayatı çok farklı bir yola giren genç bir kadının hikayesine odaklanıyor. Ella, babası Ivo’ya ait olan kafeyi hem işletmekte, hem de burada garsonluk yapmaktadır. Abel adında bir adam ile tanışması ile Ella’nın hayatında çok büyük değişiklikler meydana gelir. Genç kadın, Abel hayatına girdikten sonra tamamen yabancı olduğu bir dünyayla tanışır. Bol heyecan ve bol paranın yön verdiği Paris’in kumar dünyasına adım atan Ella, oynadığı oyundan ve Abel’in karizmatik kişiliğinden fazlasıyla etkilenmeye başlar. Kaçınılmaz olarak kumar dünyasının içine dalan Ella, aşık olduğu adamın kalbini fethetmek için büyük bir oyuna dahil olur. Klişe bir söz olan kumarda kaybeden aşkta kazanır sözü acaba bu film için de geçerli olacak mı?

İlk başta bir bahis niteliğinde süren aşkları, zaman geçtikçe genç kadını esir alan bir tutkuya dönüşür. Tahar Rahim, Stacy Martin, Karim Leklou gibi isimlerin oyuncu kadrosunu oluşturduğu Ateşle Oynayanlar’ın yönetmen koltuğunda Marie Mange oturuyor. Gerilim ve dram türünde bir yapım olan filmin ülkemizde gösterime girdiği tarih 2019 yılıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Floor is Lava 1.Sezon
Floor is Lava 1.Sezon 1.Bölüm

Floor is Lava 1.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ? Yabancı dizi izlemekten hoşlanan izleyicilerin severek takip ettiği dizilerden birisi olan

Kapat
DMCA.com Protection Status