Aslı Gibidir

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 6,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Aslı Gibidir Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 24 Ocak 2019

Yönetmeni : Ali Yorgancıoğlu

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Aslı İnandık, Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Aslı Gibidir Filmi Konusu : Aslı Gibidir izle, oyuncu olma hayalleri kuran genç bir kadının yaşadığı eğlenceli olayları beyaz perdeye aktarıyor. Aslı, çok uzun zamandır oyuncu olma hayaliyle yanıp tutuşan bir genç kızdır. Çekirdek bir ailenin kızı olan Aslı, anne babasını kırmayıp üniversitede onların istediği bir bölümde öğrenim görmüştür. Ancak hayallerinden vazgeçmeye hiç niyeti yoktur ve yeniden sınavlara girerek bir özel konservatuarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerini gerçekleştirmeye bu kadar yaklaşmışken Aslı’nın bu başarısı, ailesi tarafından hiç takdir edilmez. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemez, ayrıca okulu karşılayacak maddi imkana da sahip değillerdir. Ne olursa olsun konservatuarda okumaya son derece kararlı olan Aslı bu sorunu nasıl çözeceğini düşünürken, kendisini bir anda hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur.

Dublörler Kulübü’ne bir şekilde kendisini kabul ettiren Aslı, burada hem yeteneklerini sergileme imkanı bulur hem de okul için gerekli olan parayı kazanmaya başlar. Adeta ikinci yuvası haline gelen Dublörler Kulübü’nde hayatının macerasını yaşayan Aslı, aşk kapısını çaldığında ise kaçınılmaz olarak bocalamaya başlar. Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun bulunduğu komedi türündeki yapımın baş rolünü Aslı İnandık üstleniyor. Hayk Kirakosyan’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosu, Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır gibi isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Marslı izle | Marslı Filmi Full HD Tek Parça izle
Marslı

Filmin Yönetmeni: Ridley Scott Filmin Oyuncuları: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig Filmin Türü: Bilimkurgu Filmin Vizyon Tarihi : 2 Ekim 2015 Filmin Süresi

Kapat
DMCA.com Protection Status