Asla Gözlerini Kaçırma

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Asla Gözlerini Kaçırma Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 7 Şubat 2019

Asla Gözlerini Kaçırma Filmi Yönetmeni : Florian Henckel von Donnersmarck

Asla Gözlerini Kaçırma Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Tom Schilling, Sebastian Koch, Paula Beer

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine topladı.

Filmin Konusu : Asla Gözlerini Kaçırma izle, 2006 tarihli Başkalarının Hayatı (Das Leben Der Anderen) filmiyle Yabancı Dilde En İyi Film Oscar’ını kazanan yönetmen Florian Henckel von Donnersmarck üçüncü uzun metraj filminde; Doğu Almanya’dan Batı Almanya’ya kaçan fakat Nazi rejimi altında geçen çocukluğunu ve komünizm gölgesindeki gençliğini bir türlü unutamayan Kurt Barnert adında bir sanatçının hikayesine ışık tutuyor. Almanya siyasi tarihinin en çalkantılı dönemlerinden birini arka plan olarak seçen film, Hitler’in iktidara gelişi ve II. Dünya Savaşı’ndan, Berlin Duvarı’nın inşa edildiği 60’lı yıllara kadar uzanıyor. Sayısız kereler işlenmiş bu dönemle ilgili büyük laflar etmek yerine odağına, Barnert karakteri aracılığıyla “gerçek” kavramını alıyor ve gerçeğin peşine düşen bir sanatın anlam kazanabileceği tezini ortaya atıyor.

Asla Gözlerini Kaçırma’da, yaratıcılığın gerçekle ilişkili olduğunda kendini gösterdiğine tanıklık ediyoruz. Üniversitede tanışan Kurt ve Ellie, birbirlerine ilk görüşte aşık olurlar. Her ne kadar ilişkilerinde mutlu olsalar da, ikisinin birlikteliğini istemeyenler de vardır. Ellie’nin babası olan Profesör Seeband, kızının yapmış olduğu seçimden hiç memnun olmamıştır. Kızının Kurt ile olan ilişkisini bitirmesini isteyen Seeband, bunun için elinden geleni yapmaya hazırdır. Profesör, her ne kadar kızını Kurt’tan uzak tutmaya çalışıyor olsa da, aslında o ve Kurt arasında bilmedikleri bir bağlantı vardır. Yıllar önce profesörün işlediği korkunç bir suç, hayatının Kurt ile kesişmesine sebep olur. Kurt, geçmişi geride bırakıp sanatına odaklanmak istese de, Nazi rejimi ve komünizm gölgesinde geçen hayatının sunduğu travmalardan kurtulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Unhinged - Dengesiz Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle
Unhinged – Dengesiz

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Unhinged - Dengesiz filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile

Kapat
DMCA.com Protection Status